AMD و معرفی کوله پشتی گیمینگ Avalon

AMD و معرفی کوله پشتی گیمینگ Avalon

در حال حاضر شرکت های مختلفی کوله پشتی گیمینگ برای هدست های واقعیت مجازی توسعه دادند که از جمله باید به ایسوس; ایسر; زوتاک; MSI و چندی دیگر اشاره داشت.

حال به نظر می رسد شرکت AMD نیز قصد داشته کوله پشتی گیمینگ مناسب VR به نام Avalon را عرضه کند. این کوله پشتی 2.5 کیلوگرمی بوده و از پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل با توان مصرفی 45 واتی بهره می برد.

در دیگر مشخصات می توان کارت گرافیکی RX 480; اسلات های M.2 اس اس دی; شکاف RJ-45; چهار پورت USB 3.0; دو پورت USB 2.0; جک 3.5 میلیمتری هدفون; پورت HDMI و پورت USB را نام برد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز مینی کامپیوتر یا همان کوله پشتی گیمینگ Avalon  شرکت AMD بهره گیری از دو باتری لیتیوم یونی بوده که اجازه می دهد کاربر ساعت ها به استفاده این کوله پرداخته و در کنار هدست واقعیت مجازی تجربه فوق العاده ای داشته باشد.

همچنین ظرفیت باتری آن 99 واتی بوده که ظرفیت بزرگی محسوب می شود. به گفته AMD افراد می توانند تا یک ساعت از این کوله پشتی بهره گیرند زیرا با دو بسته باتری توان لازم را خواهد داشت.

انتظار می رود Avalon در سه ماهه دوم سال جاری با قیمت 1800 دلاری روانه بازار شود.

از آنجایی که کوله پشتی شامل مشخصات قابل توجهی می شود; چنین قیمتی بزرگ نیست. این قیمت نسبت به کوله پشتی شرکت های MSi یا زوتاک ارزان قیمت نیز محسوب خواهد شد و احتمالا مخطبان بیشتری به طرف آن جلب می شوند.

اگرچه AMD اشاره ای به تاریخ عرضه داشته; اما دقیقا مشخص نکرده که دقیقا چه زمانی عرضه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت AMD مراجعه کنید.

در نمایشگاه CES 2017 شرکت های دیگری نیز دستگاه های گیمینگ معرفی کردند.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی