ایسر در سال جاری چند لپتاپ خاص عرضه می کند

ایسر در سال جاری چند لپتاپ خاص عرضه می کند

شرکت ایسر را باید یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده لپتاپ تایوانی دانست که در کنار MSI; ایسوس و چندی دیگر به فعالیت می‌پردازد. این کمپانی در جریان نمایشگاه CES 2017 چندین لپتاپ گیمینگ و غیرگیمینگی معرفی کرده که پرچمدار آن Predator 21 X بود. یک لپتاپ خاص با مشخصاتی فوق العاده که با قیمت هنگفت می تواند تمامی بازیهای روز را با کیفیت ۴K بدون هیچ افت فریمی و روان اجرا نمایند.

طی رویداد BETT لندن; شرکت ایسر اعلام کرد که می خواهد در سال جاری چند لپتاپ خاص عرضه دارد.

اگرچه در سال ۲۰۱۶ میزان فروش ایسر با کاهش ۶ درصدی رو به رو شد، اما این بدان معنا نیست که باید شاهد کم رنگ شدن حضور ایسر در بازار لپتاپ‌ها باشیم.

لپتاپ مورد اشاره Predator 21 X دارای مشخصاتی چون صفحه نمایش ۲۱ اینچی منحنی ۱۰۸۰*۲۵۶۰ پیکسلی ۲K; پردازنده Core i7-7820HK اینتل; تراشه گرافیکی GeForce GTX 1080 دوگانه انویدیا پاسکالی; حافظه رم ۶۴ گیگابایتی و برخی دیگر را اشاره داشت.

البته قیمت Predator 21 X باتوجه به مشخصات بزرگ بیش از ۹۰۰۰ دلار بوده که قطعا در توان هر فردی نیست تا چنین لپتاپی را با قیمت هنگفت خریداری کنند.

با کاهش فروش در بازار تبلت ها; انتظار می رود ایسر حضور خود را در بازار لپتاپ ها گسترش داده و از بازار تبلت کمی فاصله گیرد.

زیرا همانطور که می دانید این بازار بیشتر توسط چند کمپانی مطرح تصاحب شده و باقی کمپانی ها با فروش نامطلوبی رو به رو هستند. همانطور که پیشتر گفته شد شرکت ایسر در CES 2017 خودی نشان داده و توانست حضور پررنگی در این نمایشگاه بزرگ فناوری داشته باشد.

به هر حال باید منتظر ماند تا کمپانی تایوانی طی رویدادهای آتی با معرفی محصولات خاص نظر بیشتری را به سمت خود جلب کنند; احتمالا اکثر این لپتاپ ها در سبک Predator 21 X باشد.

منبع:  www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar