مانیتور عریض LI 2054 لنوو – زیگورات تکنولوژی

مانیتور عریض LI 2054 لنوو

مانیتور عریض LI 2054 یکی از محصولات شرکت لنوو; با  صفحه نمایشLCD ;5/19 اینچی با وضوح تصویر عالی; تصاویر شفاف و چشم نواز نمایش می دهد.

این مانیتور  دارای پنل IPS، تصاویر را با  دقت 900  * 1440 و کیفیت FULL HD  و روشنایی تصویر 250 کاندلا بر متر مربع به نمایش می گذارد. کنتراست 1000 : 1  ( کنتراست داینامیک 3 میلیون) و زمان پاسخ گویی 7 میلی ثانیه و اندازه پیکسل 0.27 میلی متر می باشد.

این مانیتور از  تکنولوژی نور پس زمینه LED  یهره می برد و پنل LED  این مانیتور تا 7/16 میلیون رنگ را پشتیبانی می کند و لذا این اظمینان حاصل می شود که  این مانیتور از عهده نمایش تک‌تک رنگ‌های موجود در تصویر بر خواهد آمد.

زاویه دید افقی این مانیتور 178 درجه و زاویه دید عمودی 178 درجه می باشد و به واسطه این گستردگی زاویه دید تماشای تصاویر در هر زاوایه ای حتی زوایای تند نسبت به مانیتور; همان کیفیتی را دارد که در از مقابل مانیتور به تماشا نشسته باشیم.

پنل این مانیتور را میتوان  تا 5 درجه رو به جلو و یا تا 22 درجه رو به عقب کج کرد  که به واسطه این قابلیت تغییر شیب وسیع صفحه نمایش، زاویه دید مناسب برای هر کاربر به راحتی قابل تنظیم است.

استفاده از این مانیتور ساده بوده و به واسطه داشتن یک پورت VGA به راحتی قابل اتصال به  سیستمهای مختلف می باشد.

ابعاد این مانیتور با احتساب پایه 690.8 * 200.66 * 482.6   میلیمتر و وزن آن 2.8  کیلو گرم می باشد.

طراحی و ساخت این محصول; سازگار با مصرف بهینه انرژی و  استانداردهای زیست محیطی صورت گرفته است; ویژگیهای سبز  این محصول از جمله  نور پس زمینه LED سفید; Energy-Star 6.0،  Cel tier 1 گویای این مطلب می باشد.

جهت جلوگیری از سرقت مجهز به قفل امنیتی کنسینگتون می باشد.

منبع: www.insight.com

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی