دل به عرضه XPS 15 بدون سنسور اثر انگشت اشاره داشت

دل به عرضه XPS 15 بدون سنسور اثر انگشت اشاره داشت

اگرچه XPS 15 با سنسور اثر انگشت همراه بوده; اما خبری از این سنسور در مدل عرضه شده نیست و دل آن را بدون اسکنراثر انگشتی عرضه می کند.

شرکت دل لپتاپ جدید XPS 15 را روز گذشته معرفی کرد که مدلی با صفحه نمایش FHD آن با قیمت 1749 دلاری در دسترس قرار خواهد گرفت و اما مدل 4K آن قیمتی 2249 دلاری دارد.

باتوجه به اسناد کشف شده در GM Frank Azor دل; لپتاپ XPS 9560 با اسکنر اثر انگشتی همراه نیست و همچنین کاربر kbcastillo سایت Reddit که نماینده دل نیز محسوب می شود، XPS 15 بدون اسکنر اثر انگشت فعالی عرضه می شود. دقیقا مشخص نیست که چرا XPS 15 بدون سنسور اثر انگشتی عرضه می شود و این در حالی بوده که با چنین ویژگی معرفی شده است.

شرکت دل در جریان CES 2017 به معرفی چندین لپتاپ گیمینگ و غیرگیمینگ پرداخت اما XPS 15 مدلی جز لپتاپ هایی بوده که در  نمایشگاه CES 2017 معرفی نشد.

به هر حال جزئیات کافی درباره علت عدم وجود سنسور در XP 15 وجود نداشته; باید منتظر ماند تا مشخص شود که چرا کمپانی موردبحث تصمیم گرفت این لپتاپ مالتی مدیا رده بالا را بدون هیچ سنسور اثر انگشتی راهی بازار کند. از مشخصات این لپتاپ باید به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل; حافظه رم 16 گیگابایتی; تراشه گرافیکی GTX 1050 انویدیا; حافظه اس اس دی 256 گیگابایتی; هارد درایو 1 ترابایتی و سیستم عامل ویندوز 10 اشاره داشت.

شایان ذکر بوده که شرکت دل این محصول را روز گذشته معرفی نمود و به تازگی چنین گزارشی فاش شد که نشان می دهد کمپانی مورد بحث قصد نداشته سنسور اثر انگشت را در XP 15 فعال نگهدارد. گفتنیست که این نوت بوک باتوجه به نام آن; از صفحه نمایش 15 اینچی بهره می برد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت دل مراجعه کنید.

منبع:  www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی