+yi 4K اکشن کم با قابلیت فیلمبرداری ۴K/60fps

+yi 4K اکشن کم با قابلیت فیلمبرداری 4K/60fps

شرکت Yi به تازگی اکشن کم باکیفیت جدید خود +yi 4K را معرفی کرده که باید از نخستین اکشن کم ها با قابلیت فیلمبرداری 4K/60fps دانست. اکشن کم ها عمدتا برای فعالیت های ورزشی و حرکات اکشن مناسب هستند و به کمک آنها می توان در زمانی که نمی توانید از خود فیلمبرداری کنید; ویدئویی تهیه نمایید.

عمده اکشن کم ها با قابلیت فیلمبرداری 1080 پیکسلی همراه هستند که یک کیفیت معمولی محسوب شده و بسیار پروضوح نیست.

اما شرکت چینی Yi با معرفی +yi 4K نشان داده که اکشن کمهای 4K و باکیفیتی نیز وجود دارند.

شرکت موردبحث اکشن کم را در نمایشگاه CES 2017 به نمایش درآورده تا بازدیدکنندگان از نزدیک به تست آن بپردازند.

این اکشن کم; به سنسور 12 مگاپیکسلی 1/2.3 اینچی CMOS سونی مجهز بوده که در کنار چیپ چهار هسته ای Cortex-A53 ARM می تواند فیلمبرداری 4K/60fps داشته باشد.

بنابراین +yi 4K قادر بوده با کیفیت UHD/60fps به پخش فیلم بپردازد.

یکی دیگر از ویژگی های دوربین; قابلیت انتقال فایل تصویر با سرعت 130 مگابیت برثانیه بوده که نسبت به مدل پیشین با سرعت 60 مگابیت برثانیه بهبود بزرگی به شمار می رود.

با پشتیبانی از USB-C می توان این اکشن کم را به دستگاه های مختلفی متصل ساخت و به تماشای فیلم گرفته شده پرداخت. به کمک پورت جدید اتصال به دستگاه های مختلف آسان می شود، اگرچه دستگاه مقابل نیز باید به چنین پورتی مجهز باشد و عمده دستگاه ها جدید تنها شامل USB-C می شوند.

همچنین با میکروفون خارجی می توان صدای خود را در این ویدئو ضبط کرد; بنابراین +yi 4K اکشن کمی باکیفیت تمام عیار محسوب می شود.

متاسفانه اشاره ای به قیمت و تاریخ عرضه نشده; اما احتمالا با قیمتی بیش از 800 دلار در نیمه نخست سال جاری روانه بازار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت  Yi مراجعه کنید.

 

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی