اپل و عرضه مدل مک بوک پرو ۳۲ گیگابایتی

اپل و عرضه مدل مک بوک پرو 32 گیگابایتی

مک بوک پرو 32 گیگابایتی

شرکت اپل در اکتبر سال 2016 به معرفی نسل جدید لپتاپ مک بوک پرو پرداخت که در سه مدل 13; 13.5 و 15.6 اینچی معرفی شد. دو مدل نهایی به نوار لمسی OLED مجهز بوده که جایگزین کلیدهای تابع شده است و عملکرد قابل توجهی در کاربری دارد. نواری که تاکنون هیچ لپتاپی به خود ندیده و مک بوک پرو را باید اولین محصول با چنین ویژگی دانست.

اما مدل ابتدایی در کنار سخت افزار پایین; فاقد نوار لمسی بوده تا افراد بتوانند با هزینه مناسب آن را خریداری کنند.

اگرچه اپل در سال گذشته بالاترین مدل مک بوک پرو را با حافظه رم 16 گیگابایتی عرضه داشت، اما به نظر می رسد حال تصمیم گرفته برای سال جاری مدل مک بوک پرو 32 گیگابایتی عرضه دارد.

سال گذشته کاربران از محدودیت حافظه رم مک بوک پرو ناراضی بودند; اما اپل در پاسخ بیان داشت که هرچه حافظه رم بیشتر باید مصرف باتری افزایش پیدا می کند.

به گفته مینگ چی کو تحلیلگر KGI; اپل می خواهد در سال نسخه 32 گیگابایتی مک بوک پرو را عرضه کند. البته مینگ چی کو اطلاعات دقیقی از این مدل ارائه نداد و تنها به این گفته بسنده داشت.

او بیان کرد که حافظه رم 32 گیگابایتی تنها برای مدل 15.6 اینچی بوده و مدل 13 اینچی شامل چنین ویژگی نمی شود. گذشته از آن شرکت پردازنده نسل هفتمی کبی لیک نیز در مدل جدید مک بوک پرو جای داده می شود تا در کنار حافظه رم 32 گیگابایتی; عملکرد بزرگی از خود نشان دهد.

متاسفانه این گزارش زمان عرضه مک بوک پرو جدید را مشخص نکرد; انتظار می رود همانند سال گذشته دراواخر 2017 شاهد عرضه این نسل لپتاپ اپل باشیم.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد. شرکت کوپرتینویی قصد داشته در مارس سال جاری سه تبلت جدید معرفی کند و رونمایی از محصولات 2017 را آغاز نماید.

منبع:   www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی