گوگل در اوایل ۲۰۱۷ چند ساعت هوشمند اندرویدی معرفی می کند

گوگل در اوایل 2017 چند ساعت هوشمند اندرویدی معرفی می کند

به گزارش وب سایت The Verge، گوگل قصد داشته در اوایل سال 2017 دو ساعت هوشمند اندرویدی معرفی کند. Jeff Chang مدیر بخش اندروید Wear گوگل در مصاحبه ای بیان داشت که شرکت دو ساعت هوشمند با سیستم عامل اندروید Wear 2.0 معرفی خواهد کرد. اگر تصور می کنید این ساعت ها پیکسل نام خواهند داشت سخت در اشتباه هستید زیرا مشخص نیست گوگل چه نامی برای ساعت های هوشمند خود مشخص می کند.

دقیقا Chang مشخص نکرذ که چه شرکت هایی از اندروید Wear  جدید در ساعت های هوشمند آینده خود بهره می گیرند. شرکت لنوو اخیرا اعلام داشت که قصد نداشته بزودی ساعت هوشمند جدیدی معرفی کند، بنابراین خبری از معرفی ساعت هوشمند Moto 360 جدید نیست. هوآوی نیز گفته می شود می خواهد ساعت هوشمندی با سیستم عامل تایزن معرفی کند که در همکاری با سامسونگ تحت توسعه قرار دارد. گذشته از آن ایسوس و ال جی نیز مشخص نیست برای سال 2017 چه برنامه ای دارند.

وب سایت The Verge همچنین لیستی از ساعت های هوشمندی که به سیستم عامل اندروید Wear 2.0 بروزرسانی می شوند منتشر کرده که شامل برندهای مختلفی می شود.

این لیست به شرح زیر است:

 1. Moto 360 Gen 2
 2. Moto 360 Sport
 3. LG Watch Urbane 2nd Edition LTE
 4. LG Watch Urbane
 5. LG G Watch R
 6. Polar M600
 7. Casio Smart Outdoor Watch
 8. Nixon Mission
 9. Tag Heuer Connected
 10. Fossil Q Wander
 11. Fossil Q Marshal
 12. Fossil Q Founder
 13. Michael Kors Access Bradshaw Smartwatch
 14. Michael Kors Access Dylan Smartwatch
 15. Huawei Watch
 16. Huawei Watch Ladies
 17. Asus ZenWatch 2
 18. Asus ZenWatch 3

 

گوگل اخیرا چهارمین نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Wear را منتشر کرده و قرار است هر شش هفته یک نسخه منتشر کند. بنابراین نسخه پنجم احتمالا در ماه ژانویه سال 2017 منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید تا سال 2017 منتظر بمانید تا مشخص شود چه محصولاتی به این سیستم عامل مجهز می شوند.

منبع:  www.neowin.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی