کروم بوک های قدرت گرفته از AMD بزودی معرفی می شوند

کروم بوک های قدرت گرفته از AMD بزودی معرفی می شوند

براساس گزارش های جدید; در آینده باید شاهد کروم بوک هایی با تراشه کمپانی AMD و کوالکام بود و این یک عرضه جدید در میان لپتاپ های کروم بوکی محسوب می شود.

باتوجه به شایعات تازه انتشار یافته; AMD احتمالا در حال توسعه تراشه ای برای لپتاپ های کروم بوکی بوده و این لپتاپ ها در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد.

اگرچه اطلاعات کافی در دست نیست; اما گفته می شود این محصولات ابتدا در چین عرضه خواهند شد سپس به دیگر بازار ورود پیدا می کنند.

این موضوع از طریق اسنادی کشف شده که در آن به تراشه کروم بوکی AMD اشاره شده بود; گفته می شود از سال ۲۰۱۱ شرکت تصمیم داشت پردازنده کروم بوکی توسعه دهد و حال با گذشت بیش از ۶ سال; بزودی باید شاهد این نوع محصولات بود.

AMD تاکنون تنها برای لپتاپ های ویندوزی و کنسول های بازی پردازنده توسعه داده و حضور آن در ساخت کروم بوک ها می تواند یک رویکرد جدید باشد.

به نظر می رسد AMD در حال آزمایش دستگاه کروم بوکی با تراشه خود می باشد تا آن را برای سال ۲۰۱۷ آماده سازد.

AMD یک شرکت تولید کننده تراشه گرافیکی و محاسباتی بوده که چندین سال به عنوان رقیب انویدیا شناخته می شود.

به هر حال جزئیات کم و شایعات فراوان است; برای کسب اطلاعات بیشتر حداقل باید تا سال ۲۰۱۷ منتظر ماند. در حال حاضر شرکت موردبحث اظهار نظری در این رابطه نکرده و بدیهی است که اشاره ای نداشته باشد.

برای کسب جزئیات کافی تنها می توان منتظر بیانیه و اطلاعات رسمی از سوی شرکت مطرح تولیدکننده تراشه بود.

در اخباری مربتط; شرکت روی نسل جدید تراشه های گرافیکی با معماری وگا مشغول به کار است; باید در سال ۲۰۱۷ شاهد محصولات بزرگی از سوی آن بود.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی