کتابخانه مشخصات ساعت های پلار

راهنمای فعالیت Activity Guidance
راهنمای فعالیت روزانه 476 Activity Guide
به شما کمک می کند که تمام روز پر تحرک باشید.
این گزینه نشان می دهد که در طول روز چقدر فعالیت داشته اید. همچنین به شما میگوید که چقدر نیاز به فعالیت دارید تا به فعالیت توصیه شده سطح جهانی دست یابید. با راهنمایی های کاربردی مانند”برای 50 دقیقه راه بروید یا برای 20 دقیقه بدوید” می توانید انتخاب نمایید که چگونه به هدف فعالیت های روزانه خود برسید. با فعالیت شدید به هدف خود برسید یا با فعالیت نسبتا متعادل تر در طول روز به همان هدف دست بابید.


بازخورد فعالیت 478 Activity Benefit
بازخورد فعالیت های روزانه و هفتگی و ماهانه را به شما ارائه می کند.
این خصوصیت تمام فعالیت های شما را در طول روز کنترل می کند و به شما نشان می دهد که چگونه سلامت بمانید و وقتی که به اندازه کافی فعالیت کنید به شما جایزه می دهد و شما را مجبور به فعالیت می کند حتی اگر ذره ای از فعالیت روزانه خود را از دست داده باشید. این خصوصیت بازخورد روزانه، هفتگی و ماهانه به شما می دهد زیرا هرچه شما بیشتر فعالیت کنید، سالم تر خواهید بود. شما می توانید از طریق موبایل یا اینترنت بررسی کنید که چقدر پیشرفت می کنید.


راهنمای ضربان قلب Heart Rate Guidance
بهینه کننده محدوده ضربان قلب 482 Zone Optimizer
تضمین می کند که شما همیشه در شدت مناسب تمرین میکنید.
این خصوصیت تضمین می کند که شما همیشه در شدت مناسب تمرین می کنید. دانستن اینکه چقدر سخت ورزش می کنید چالش برانگیز است. با استفاده از این خصوصیت می توانید شدت مناسب و دقیق تاثیر تمرین مورد نیاز خود را به دست آورید، که این کار از طریق ایجاد پنج منطقه برای ضربان قلب شما که کاملا با شرایط فیزیولوژی بدن شما هماهنگ است، انجام می شود.


راهنمای شدت ورزش 485 Own Zone
به شما راهنمایی می کند که در شدت مناسب و دقیق ورزش کنید.
دانستن شدت دقیق و ورزش کردن برای رسیدن به تناسب اندام موضوع مهمی است. با استفاده از این خصوصیت شما می توانید مطمئن باشید که شدت تمرین شما که باعث رسیدن به تناسب اندام می شود، محدوده ضربان قلب شما را طوری تنظیم می کند که دقیقا با شرایط کنونی فیزیولوژی بدن شما هماهنگ باشد.


نمایش دهنده تاثیر تمرین 488 Energy Pointer
ارائه راهنمایی کاملا دقیق که چگونه سریع به تناسب اندام برسید.
اگر می خواهید میزان چربی سوزی یا تناسب اندام خود را افزایش دهید و بهتر کنید، این خصوصیت به راحتی به شما نمایش می دهد که تاثیر اصلی تمرین شما چه بوده است و از این طریق می توانید روی هدف خود متمرکز شوید.


برنامه های تمرینی Training Programs
برنامه های استقامتی 490 Endurance Programs
به شما راهنمایی می کند که چگونه عملکرد رکاب زنی و دویدن خود را بهبود ببخشید.
این برنامه های دویدن و دوچرخه سواری، شامل گرم کردن، تمرین و سرد کردن می باشند. این برنامه ها به طور دقیق برای نیاز مخصوص و سطح تناسب اندام شما طراحی شده و تمرین استقامت شما را از طریق به روزرسانی و هماهنگ کردن عادت های تمرینی شما به صورت هر چهار هفته یک بار بهینه می کند.


برنامه تمرین شخصی 492 Star Training Program
یک برنامه شخصی بر روی مچ شما
طراحی شده برای اینکه شما را هر هفته پر انگیزه نگه دارد. با استفاده از برنامه راهنمای شخصی که بر روی مچ شما می باشد، به شما نشان می دهد که با چه شدتی و به چه مدتی باید تمرین کنید که به اهداف بلند مدت خود برسید.


پیشرفت Progress
تست تناسب اندام 494 Fitness Test
به شما می گوید که میزان تناسب اندام شما دقیقا چه مقدار بهبود پیدا کرده است.
اگر به دنبال بهبود تناسب اندام خود هستید و می خواهید به روز باشید که به چه نحوی تمرین و فعالیت کنید، سیستم هوشمند تست هوشمند تست تناسب اندام دقیقا چیزهایی که شما نیاز دارید بدانید را در عرض 5 دقیقه به شما می گوید. اگر به صورت منظم نتیجه این تست را بررسی کنید می توانید دریابید که به چه میزان پیشرفت می کنید و چگونه تناسب اندام شما پیشرفت می کند.


شاخص دویدن 497 Running Index
نشان می دهد که چگونه عملکرد و راندمان دویدن شما در حال رشد است.
اگر به دنبال این هستید که در نهایت عملکرد دویدن خود باشید، این خصوصیت یک کمک بزرگ است. استفاده منظم از این خصوصیت در طول زمان این امکان را به شما می دهد که بدانید عملکرد و راندمان دویدن شما چگونه تغییر میکند. امتیازشاخص دویدن به صورت خودکار بعد از هر تمرین، براساس ضربان قلب شما و از طریق اطلاعات سرعت شما که از طریق دستگاه GPS شما یا دستگاه حسگر قدم شمار شما به دست آمده محاسبه می شود. شاخص عددی بالاتر نشان دهنده این است که شما می توانید با تلاش کمتر، سریعتر بدوید.


سن بدن 499 Body Age
یک مقدار تقریبی از سن بدن شما بر اساس سطح تناسب اندام شما ارائه می کند.
سیستم محاسبه سن بدن یک انقلاب در تمرین شخصی به وجود آورده است. هر کسی که از سیستم سن بدن”Body Age” استفاده می کند یک سری محاسبات جزئی و دقیق از سن بدن آن ها بر اساس سطح تناسب اندام فعلی و همچنین یک برنامه تمرین شخصی به دست می آورد که به او کمک می کند سن بدن خود را کاهش دهد.


بازخورد Feedback
سنجش نتایج 501 Training Benefit
بازخورد های انگیزشی دقیقا بعد از هر تمرین.
بازخوردهای تشویقی که دقیقا بعد از هر تمرین به شما ارائه می شود، چیزی است که همه ما می توانیم از این خاصیت، بهره ببریم. پس اگر می خواهید تاثیر قسمت های متفاوت هر تمرین را بدانید، این سیستم به شما آن چیزی را که دقیقا می خواهید بدانید ارائه می کند. یک خلاصه پس از هر تمرین در اختیار خواهید داشت و برای بازخوردهای دقیق تر می توانید فایل تمرین خود را بررسی کنید یا برای تحلیل های پیشرفته تر از سایت www.polarpersonaltrainer.com کمک بگیرید.


سنجش وضعیت تمرین 503 Recovery Status
به شما کمک می کند که وضعیت تمرین شخصی تان را محاسبه کنید.
سیستم Own Optimizer یک تست ریکاوری است که به شما کمک میکند وضعیت تمرین شخصی تان را محاسبه کنید. برای جلوگیری از تمرین بیش از حد نیاز، داشتن دوره های ریکاوری مناسب مهم است. با تکرار این تست به صورت منظم شما می توانید وضعیت تمرین شخصی تان را بررسی نمایید و بدانید که آیا زمان بیشتری برای ریکاوری ( بازگشت به حال اول) نیاز دارید یا نه.


راهنمای تمرینات قدرتی 506 Strength Training Guidance
به شما کمک می کند که نتیجه بهتری در زمان کمتری به دست آورید.
اگر به دنبال کمک برای گرفتن نتیجه بهتر قدرتی در زمان کمتری هستید، این خصوصیت یک دارایی مهم محسوب می شود. وقتی که می خواهید سطح تمرین خود را افزایش دهید، شما باید دوره های ریکاوری استاندارد بین ست های ورزشی را فراموش کنید و راهنمایی با قابلیت اطمینان بالاتری بر اساس ضربان قلب را استفاده نمایید. راهنمای تمرین قدرتی میزان بهینه زمان استراحت بین ست های شما را محاسبه کرده و به شما کمک میکند حجم و توانایی عضلات خود را افزایش دهید.


مدیریت فشار تمرینات 509 Training Load
به شما کمک می کند که بهترین تعادل بین استراحت و تمرین را پیدا کنید.
این خصوصیت به شما کمک می کند که بهترین تعادل بین استراحت و تمرین را پیدا کنید. شرایط و حجم تمرین خود را در سایت www.polarpersonaltraining.com جست وجو کنید. این خصوصیت به شما کمک می کند در یک چشم بهم زدن روند افزایشی سطح تمرین شما را برای هر روز نشان دهد و راهنمایی می کند که چه روزی را استراحت کنید و چه روزی بهترین زمان برای تمرین سنگین تر جهت حفظ روند افزایشی راندمان شما است.


بررسی وضعیت آرامش بدن 511 Relaxation Test
بسیار راحت و سریع به شما می گوید که شما چه مقدار ریلکس هستید.
تمام چیزی که نیاز دارید این است که در حالی که کامپیوتر ورزشی شما شرایط استراحت بدن شما را بررسی می کند، به مدت 5 دقیقه دراز بکشید. تست استراحت شخصی می تواند در هر زمان و مکانی در حالت خوابیده یا نشسته انجام شود. با انجام منظم این تست، به سرعت می توانید در بررسی کنید که بدن شما چه مقدار ریلکس است.


سنجش میزان مصرف کالری 513 Smart Calories
به شما می گوید که دقیقا چه مقدار کالری انرژی مصرف کرده اید.
تست OwnCal دقیق ترین محاسبه کننده کالری در جهان است. این تست مقدار کالری که در طول هر تمرین می سوزانید را بر اساس وزن، قد، سن، جنسیت، ضربان قلب و شدت تمرین شما محاسبه می کند.


ویژگی های فعالیتی سیستم کنترل فعالیت بند به صورت 24 ساعته، 7 روز هفته 24/7 activity tracking
فعالیت های روزانه شما را به صورت شدت های متفاوت، دائما، 24 ساعته و 7 روز هفته ثبت می نماید.زمان استراحت، نشستن و فعالیت های با شدت کم، متوسط و زیاد را نشان می دهد و میزان کالری مصرف شده و قدم های شما را محاسبه می نماید.


ویژگی های فعالیتی قدم ها Steps
شمارش تعداد قدم ها در طول روز، که به شما امکان هدف گذاری آسان بران فعالیت روزانه را ارئه می کند. یک پیشنهاد ابتدایی، هدف گذاری 10000 قدم یا بیشتر در طول روز می باشد.


ویژگی های محاسبات مربوط به بدن ضربان قلب Heart rate – bpm
ضربان قلب میزان فعالیتی است که قلب شما انجام می دهد. ضربان قلب می تواند به صورت تعداد در دقیقه یا به صورت درصدی از ضربان قلب حداکثر شما نمایش داده شود. همچنین ضربان قلب می تواند به صورت درصدی از ضربان قلب ذخیره شما، یعنی تفاوت ضربان قلب شما بین حالت حداکثر و حالت استراحت نشان داده شود. (HRR = HRmax – HRrest)
در نرم افزار پلار یا در حالت تمرین قدرتی، ضربان قلب می تواند به صورت یک روند گرافیکی نمایش داده شود.