کامپیوتر AIO مایکروسافت ماه آینده معرفی می شود

معرفی کامپیوتر AIO مایکروسافت در ماه آینده

مایکروسافت در تلاش است تا برند سرفیس را با محصولات متعدد و متنوع گسترش دهد. برندی که شامل تبلت و لپتاپ شده; بزودی دو مدل محصول دیگر از جمله تلفن هوشمند و کامپیوتر AIO مایکروسافت شامل آن خواهد شد.

ما تاکنون تبلت های متعددی از سری سرفیس مشاهده کردیم که همگی به عنوان تبلت هیبریدی و قدرتمندی شناخته می شدند.

سال گذشته نیز مایکروسافت با معرفی سرفیس بوک; نخستین لپتاپ این سری را معرفی کرد و موجب حیرت همگان شد.

از ماه ها قبل نیز گزارشاتی منتشر می شود که به کامپیوتر AIO سرفیس اشاره دارد. حال براساس گزارش جدید; مایکروسافت در ماه آینده کامپیوتر AIO جدید خود را معرفی خواهد کرد.

اگرچه مایکروسافت این کامپیوتر را به عنوان رقیبی برای iMac روانه بازار می کند; اما مشخص نیست که در بازار موفق خواهد شد یا خیر. این کامپیوتر به اسم رمز Cardinal شناخته شده و ماه آینده طی رویدادی در نیویورک رونمایی خواهد شد.

یک منبع نزدیک به این کمپانی; بیان داشته که این شرکت در تلاش است تا محصولات سخت افزاری جدید خود را طی یک رویدادی در اکتبر معرفی کند.

براساس گزارش های قبل AIO مایکروسافت در مدل های 21; 24 و 27 اینچی بوده و جزئیات بیشتری از آن در دسترس نیست. در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر تنها بایستی تا اکتبر امسال به انتظار نشست.

البته احتمال می رود شرکت مایکروسافت; تبلت هیبریدی سرفیس پرو 5 و تلفن های هوشمند لومیا جدید را نیز در رویداد اکتبر خود رونمایی کند.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی