کامپیوترکوچک – مزایای مینی پی سی لوپ

 

 

بخش دوم  : کمپانی  لوپ تکنولوژی با سالها تجربه در زمینه تولید محصولات آی تی به تازگی مینی پی سی های خود را با نام لوپ پی سی روانه بازار کرده است که در این مطلب به برخی از مزایای آن اشاره شده است .

 

مزایای مینی پی سی ها :

 

اندازه:

 مینی پی سی ها غالبا به اندازه ای کوچک میباشند که قابلیت نصب در پشت مانیتور را دارند  از اینرو فضای بسیار کمتری از میز دفتر شما را می گیرند در نتیجه  شما می توانید فضای فیزیکی کاری بسیار موثرتر داشته باشید

 

قابلیت حمل:

مینی پی سی ها به دلیل ابعاد و سایزی که دارند به راحتی قابل  حمل هستند  و شما به راحتی می توانید آنها را در محفظه کوچک کیف خود قرار دهید .

 

هزینه:

مینی پی سی ها از لحاظ قیمتی کاملا قابل رقابت با دسکتاپ و لپ تاپ میباشند و با توجه به ویژگی و مشخصات آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشند . مینی پی سی ها نه تنها از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه میباشند بله در مابقی هزینه ها مانند مصرف برق – هزینه نگهداری کاملا به صرفه می باشند .

با توجه به اینکه بیشتر شرکت ها و سازمان ها به دنیال بهترین استفاده از بودجه ای که در اختیار دارند میباشند استفاده از مینی پی سی ها میتواند گزینه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها و استفاده درست از این بودجه باشد.

 

 

پورت (درگاهها ) :

درگاه های ارتباطی مینی پی سی ها تمام نیازهای شما را برای اتصالات مانیتور USB و حتی پورت Serial را بر طرف میکند.

 

 

 

 

 

طراحی زیبا و چشم نواز: 

این سری از محصولات لوپ، زیبایی خاصی به میز کار و یا محیط خانه شما میدهد، شما حتی میتوانید با استفاده از خروجی HDMI تلوزیون منزل خود را تبدیل به یک رایانه کنید .

 

نصب ویندوز :

مینی پی سی ها بر خلاف برخی از دسکتاپ ها که فقط قابلیت نصب ویندوز 10 به بالا را دارند میتوانند از تمامی سیستم عامل عای ویندوز ( 7-8-10 و غیره …) پیشیبانی کنند

 

قابلیت نصب در پشت مانیتور :

مینی پی سی امکان نصب پشت مانیتورهای دارای استاندارد VESA را دارد در نتیجه تقریبا هیچ فضایی از میز کار شما اشغال نخواهد شد .

 

 

 

امروزه بیشتر شرکت ها و سازمان ها به دنیال صرفه جویی در انرژی می باشند و می خواهند در کمک به حفظ زمین تلاش کنند با توجه به اینکه کامپیوترهای رو میزی به شدت مصرف برق بالایی دارند و میتواند این مصرف هزینه بسیار زیادی برای شرکت ها در بر داشته باشد مینی پی سی ها با توجه به مصرف برق بسیار پایینی که دارد میتواند به شرکت ها در رسیدن به هدف کمک به حفظ دنیای سبز و همچنین کاهش هزینه ها کمک بسیار زیادی بکند.

 

 

در ادامه مطلب به ویژگیهای داخلی مینی پی سی میپردازیم

 

مطلب قبلی – زمان پیدایش مینی پی سی

این نوشته در خبر, مطالب آزاد منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی