کارت گرافیک مستقل راه حل AMD برای افزایش قدرت گرافیکی لپتاپ

بسیاری از لپتاپ‌ها اگرچه گیمینگ هستند اما در زمینه قدرت گرافیکی به خوبی PC دسکتاپی نخواهند بود. اما در این بین شرکت AMD برای رسیدن قدرت گرافیکی لپتاپ ها به سیستم های PC کارت گرافیک مستقل را پیشنهاد می کند.

شرکت ریز اخیرا از ارتقاء دهنده گرافیکی برای لپتاپ با کارت گرافیک Radeon Nano رونمایی کرد. البته این ارتقاء دهنده همکاری شرکت AMD توسعه یافته و حال این کمپانی ارتقاء دهنده گرافیکی یا همان کارت گرافیک مستقل را برای افزایش قدرت پیشنهاد می کند.

در حقیقت ارتقاء دهنده های مورد اشاره عملکردی مانند ارتقاء دهنده Alienware و MSI دارند اما متاسفانه ارتقاء دهنده های این کمپانی ها تنها با لپتاپ های آنها سازگاری دارد.

Robert Hallock از شرکت AMD اشاره ای به کارت گرافیک مستقل AMD داشته اما متاسفانه اطلاعات بسیاری ارائه نداد. وی می گوید:

بسیار خوب لطفا اجازه دهید بحثی درباره بازی انجام دهیم. لپتاپ های گیمینگ گزینه فوق العاده برای بازی هستند اما همیشه نمی توانند بهترین باشند. یک لپتاپ سبک شاید در زمینه حمل لذت‌بخش باشد اما در زمینه گیمینگ کسی به سمت آن نخواهد رفت.

البته یک راهی برای افزایش قدرت لپتاپ ها وجود دارد. من به شما قول می دهم افراد زمانی که به سنین 30 الی 40 سالگی می رسند مایل نیستند دستگاه گیمینگی با لوازم جانبی بسیار داشته باشند. همچنین باید بیان کرد افراد بسیاری هستند که با ارائه لپتاپ های قدرتمند دست از کامپیوترهای کوچک برمی دارند.

ما برای این مشکل راه حلی یافتیم. کارت های گرافیکی مستقل با استفاده از ارتقاء دهنده گرافیکی به پشتیبانی سیستم عامل های مختلفی می پردازند و نیاز افراد به قدرت بیشتر را رفع می کنند. ما اطلاعات بیشتر را بزودی اعلام خواهیم کرد.”

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی