کابل تبدیل USB به لایتنینگ برند تاف تستد -گارانتی زیگورات تکنولوژی

تبدیل USB به لایتنینگ

کابل تبدیل USB به لایتنینگ برند تاف تستد مدل TT-CC10  به طول 3 متر

این محصول به صورت فنری طرای و تولید شده است. طراحی فنری این محصول علاوه بر زیبایی کابل سبب می شود تا فضای کم تری را در کیف یا میز کارتان اشغال کند و همچنین از گره خوردگی این کابل با توجه به طول زیاد آن جلوگیری می کند.

زمانی که می خواهید از این کابل استفاده کنید می توانید قسمت فنری آن را بکشید تا طول آن به اندازه ی دلخواهتان افزایش یابد. یک سمت این کابل مجهز به پورت لایتنینگ است و سمت دیگر آن مانند اکثر کابل های تبدیل; به پورت USB مجهز است.
بنابراین این کابل برای دستگاه هایی مناسب است که دارای درگاه لایتنینگ باشند. از جمله ی این دستگاه ها می توان به انواع گوشی های آیفون و آی پد اشاره کرد. این کابل ها می توانند هم برای شارژگیری و هم برای برقراری اتصال بین گوشی و سایر وسایل جانبی مجهز به پورت USB مورد استفاده قرار گیرند.

برای انتقال مدیا از داخل آیفون یا آی پد کافی است تا پورت لایتنینگ آن را به تلفن همراهتان متصل کنید و پورت USB آن را به سیستم میزبان وصل کنید; این کابل مناسب برای افرادی می باشد که علاوه بر طول زیاد سیم به مقاومت آن نیز توجه دارند.

مشخصات:

نوع رابط: LIGHTNING

نوع کابل:USB

طول:3 متر

زیگورات تکنولوژی تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات TOUGHTESTED در ایران

محصولات TOUGHTESTED نخستین بار توسط زیگورات تکنولوژی تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات این شرکت وارد بازار شده است.

شایان ذکر است که این محصولات دارای گارانتی 5 ساله تعویض از زیگورات تکنولوژی میباشند.

خرید محصولات باکیفیت و اصل باقیمت مناسب وخدمات پس ازفروش حرفه‌ای تنها چندنکته ازنکات خرید ازنماینده رسمی محصولات می‌باشد.

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی