چرا باید از دسکتاپ های آماده به جای اسمبل شده استفاده کنیم؟

تقریبا تمام ما فکر میکنیم برای خرید یک دسکتاپ باید به بازار برویم و با خرید تعدادی از قطعات شامل کیس، مادربرد، پردازنده، رم و هارد همراه ماوس و صفحه کلید کامپیوتر مورد نظر خود را سرهم کنیم و دست آخر با خرید یک مانیتور صاحب یک کامپیوتر شویم .

این روش از خیلی قدیم متداول بوده و البته هنوز هم تقریبا در کشور ما همین روش ادامه دارد ولی ببینیم چرا حتی سازمانهای دولتی و شرکتهای کوچک و بزرگ از این روش سرهم بندی به جای خرید دسکتاپ های کامل  تولید شده در شرکتهای صاحب نام دل و لنوو استفاده کنند ؟

در حالی که همین گروه تقریبا هرگز یک نوت بوک حتی با برندهای کمتر معروف را هم نمیخرند چه رسد به نوت بوک های بدون برند.

اولین موضوع عادت است.جامعه به دلیل اینکه در ابتدا با این روش در تولید کامپیوترهای دسکتاپ مواجه شده است، به این روش عادت کرده است و میدانیم که تغییر عادت سخت است .

دوم : موضوع قیمت است . تقریبا همه مشتریان ما فکر میکنند که کامپیوترهای صاحب برند گران هستند در صورتی که اینطور نیست . در حال حاظر قیمت این کالاها حتی در مواردی ارزان تر از کامپیوترهای اسمبل شده هستند .

سوم: عدم آگاهی جامعه از کیفیت و راحتی استفاده از کامپیوترهای برند است. این دستگاهها به دلیل سازگاری بیشتر قطعات باعث عدم هنگ کردن های بی مورد کامپیوتر در هنگام کار میشوذ.

چهارم: موضوع عدم در نظر گرفتن گارانتی دستگاه های برند است که با وجود قطعات هماهنگ در این کامپیوترها باعث آسودگی خاطر مصرف کننده خواهد شد.

پنجم : عدم نگرش به مصرف کمتر برق که در صورت محاسبه ، خود باعث میشود مصرف کننده در طول عمر مفید دستگاه ها تا 50 درصد مصرف کمتری داشته باشد . این خود باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های سازمانی خواهد شد .

ششم: موضوع تعمیر پذیری و ارتقا است که در کامپیوترهای برند به علت طراحی ویژه به راحتی امکان پذیر است و وقتی در سازمانی که تعداد زیادی کامپیوتر موجود است ، تیم فنی و تعمیر و ارتقا سرعتی تا چهار برابر به همراه خواهد داشت که خود عاملی بسیار مهم در زمینه تداوم کار در سازمانهای بزرگ است .

 

 

حال ما برای شما برندهای معروف دنیا را با بسته بندی اصلی و بهترین کیفیت و قیمت عرضه میکنیم تا شما مانند تقریبا اکثر مصرف کندگان دنیا از سردرگمی انتخاب قطعات مختلف نجات پیدا کنید و به راحتی متناسب با نیاز خود یکی از چندین مدل دسکتاپ های ارایه شده را انتخاب کنید و با آسودگی خیال به کارهای خود برسید .

این نوشته در آموزشی, خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی