پتنت ال جی تلفن هوشمند تاشو را نشان می دهد

پتنت ال جی تلفن هوشمند تاشو را نشان می دهد

به نظر می رسد در سال 2017 باید شاهد انبوهی از تلفن هوشمند تاشو باشیم; زیرا تاکنون پتنت های مختلفی توسط کمپانی مطرح فناوری به ثبت رسیده که از جمله آنها باید به سامسونگ; نوکیا; اپل و چندی دیگر اشاره داشت.

حال نوبت به ال جی رسید تا به ثبت پتنت گوشی هوشمند انعطاف پذیر بپردازد و احتمالا محصولی برای رقابت با گلکسی ایکس شرکت ال‌جی خواهد بود.

از آنجایی که رقابت بین ال جی و سامسونگ بسیار بالا بوده; این دو کمپانی همیشه سعی می کنند فناوری مشابه را به کار گرفته تا بیشتر موردتوجه مشتریان قرار گیرند.

بنابراین اسمارتفون تاشو نیز می تواند یک وسیله رقابت قابل توجه برای دو شرکت محسوب شود که می خواهند بوسیله آن یکدیگر را از دور کنار زنند.

البته تاکنون هر دو شرکت موفق عملکردند و نمی توان آنها را نا موفق دانست; اما مشخص نیست سرنوشت تلفن هوشمند تاشو به کجا خواهد رسید. در پتنت ال جی گوشی هوشمند صفحه نمایشی در قسمت فوقانی داشته و افراد می توانند بوسیله آن صفحه نمایش بزرگتری بدست آورند.

بحث تلفن هوشمند تاشو از سال های قبل شروع شده و موضوع جدیدی نیست.

همچنین بیشتر شرکت هایی که به تازگی پتنت آنها لو رفته در سال های گذشته ثبت اختراع کردند; بنابراین نشان می دهد از مدت ها قبل به فکر چنین محصولی بودند و قصد داشتند با یکدیگر آن را آغاز کنند.

شرکت ال جی تاکنون محصولی در این سبک داشته اما نمی توان آن را انعطاف پذیر دانست. برای مثال می توان ال جی G Flex را که به شکل گوشی هوشمند خمیده بوده، معرفی کرد. سامسونگ نیز با سری اج سبک گوشی های هوشمند منحنی را وارد بازار کرد و توانست مورد توجه مشتریان قرار گیرد.

به هر حال جهت مشخص شدن حقیقت باید منتظر ماند.

منبع:   www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی