نوکیا و عرضه ۵ گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۷

نوکیا و عرضه 5 گوشی هوشمند در سال 2017

شرکت نوکیا قصد داشته سال آینده با چندین محصول اندرویدی به صنعت تلفن هوشمند بازگردد; تاکنون شایعات فراوانی پیرامون گوشی های هوشمند این کمپانی منتشر شد که هیچ یک تایید یا تکذیب نشدند.

انتظار می رود برای MWC 2017 این کمپانی فنلاندی چندی مدلی را معرفی سازد.

البته نوکیا خود گوشی هوشمندی نخواهد ساخت و تنها برند آن روی محصولات قرار می گیرد. در حقیقت تولید گوشی های هوشمند نوکیا برعهده HMD بوده و همچون TCL که بلک بری آن را مسئول تولید گوشی های هوشمند خود کرده; HMD نیز همین وظیفه را برعهده دارد.

حال براساس جدیدترین گزارش ها، Nokia سال آینده مجموعا 5 تلفن هوشمند اندرویدی معرفی می کند که در این میان پرچمداری وجود خواهد داشت. البته محصولات میان رده و پایین رده ای نیز در کار بوده و نوکیا تنها پرچمدار برای سال 2017 در نظر نگرفته است.

به گزارش Digitimes به نقل از یک منبع تایوانی;نوکیا بین دو سه ماهه دوم و سوم چهار گوشی هوشمند عرضه می دارد. این بدان معنا خواهد بود که D1C پرچمدار در MWC 2017 رونمایی می شود.

احتمالا دو نوع D1C در کار خواهد بود که یکی از آنها پرچمدار و دیگری میان رده است; اطلاعات کافی از چهار تلفن هوشمند در دسترس نیست تا به آن اشاره داشت و تنها می توان تا سال 2017 منتظر ماند.

HMD تاییدی به این محصولات نداشته و تنها انتشار شایعات ادامه دارد; البته شایعه پیرامون هر محصول آینده ای وجود دارد بنابراین نمی توان جلوی آن را گرفت.

اما در این بین برخی گزارش های شایعه وار به حقیقت می رسند و همگی در شایعه باقی نخواهند ماند.

اخیرا نوکیا دعوتنامه کنفرانس MWC 2017 خود را ارسال کرده; بنابراین باید حضور این شرکت را در نمایشگاه قطعی دانست و محصول بزرگی نیز معرفی می شود.

 

منبع خبر:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی