نمایشگر منحنی جدید AOC به نام ARGON AG352QCX رونمایی شد

نمایشگر منحنی جدید AOC رونمایی شد

نمایشگر منحنی جدید AOC به نام ARGON AG352QCX:

شرکت AOC یک برند بزرگ در بخش تولید نمایشگر محسوب می شود; که هر از گاهی شاهد معرفی نمایشگر قابل توجه توسط این کمپانی مطرح هستیم.

به تازگی AOC از مانیتور منحنی و بزرگ خود به نام ARGON AG352QCX رونمایی به عمل آورده است; نمایشگری که سایز صفحه نمایش آن ۳۶ اینچی بوده و از آخرین استانداردهای لازم برخوردار است.

یک پنل ۲۱:۹ از نوع MVA با رزولوشن ۱۰۸۰*۲۵۶۰ پیکسلی با این مانیتور همراه شده که می توان کیفیت تصویر قابل توجهی ارائه دهد.

از مشخصات فنی نمایشگر باید به مدت زمان پاسخ دهی ۴ میلی ثانیه ای; نرخ تجدید ۲۰۰ هرتزی; شعاع ۲۰۰۰ میلی متری که با خمیدگی گسترده; تصاویر را با وضوح بیشتر و گسترده تر نمایش می دهد.

AOC از فناوری تطبیقی که موجب عدم کندی تصاویر و روانی صفحه نمایش می شود، برخوردار است. ARGON AG352QCX از محدوده رنگی ۱۶٫۵ میلیون نوعی پشتیبانی کرده و شدت روشنایی آن به ۳۵۰ کاندلا بر متر مربع می رسد.

همچنین زاویه دید صفحه نمایش نیز ۱۷۸ درجه بوده که عریض و گسترده است; به لطف پایه انعطاف پذیر این نمایشگر می توان صفحه نمایش را در زاویه های مختلفی مطابق با فاصله کاربر قرار داد.

در بخش پورت AOC سعی کرده عمده خروجی ها را در آن جای دهد که از جمله باید به HDMI; Displayport; MHL و  USB 3.0 اشاره کرد. کاربر همچنین در باکس نمایشگر از پورت های HDMI; DisplayPort و کابل صدا بهره می برد.

AOC قصد داشته این مانیتور را ماه دسامبر راهی بازار اروپا کند; قیمت آن نیز ۶۹۹ دلاری است. انتظار می رود ARGON AG352QCX در دیگر بازارها نیز به فروش رود و تنها شامل بازار اروپا نشود.

پیش از این شاهد عرضه سایر مانیتورهای AOC در دیگر بازارها بودیم و از این رو انتظار عرضه ARGON AG352QCX بسیار نیست.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی