نمایشگر حرفه ای جدید ایسر به نام BE270U رونمایی شد

نمایشگر حرفه ای جدید ایسر رونمایی شد

شرکت تایوانی ایسر به تازگی نمایشگر حرفه ای BE270U را برای حرفه ای ها رونمایی کرده است; نمایشگری ۲۷ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰*۲۵۶۰ پیکسلی IPS با زاویه دید ۱۷۸ درجه; نرخ تجدید ۷۵ هرتزی و پوشش کانونی ۱۰۰ درصدی.

ایسر سعی کرده مشخصات فنی بزرگی روی این نمایشگر قرار دهد به شکلی می توان شاهد نسبت کنتراست۱: ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ; شدت روشنایی ۳۵۰ کاندلا بر متر مربع، مدت زمان پاسخگویی ۶ میلی ثانیه ای و برخی دیگر بود.

این مانیتور از دو اسپیکر بهره می برد که قدرت صوتی بالایی به مخاطب ارائه خواهد داد. یک پایه ارگونومی ErgoStand این اجازه را به کاربران BE270U ایسر می دهد تا بتوانند صفحه نمایش را در حالت های عمودی و افقی قرار دهند. حالتی که تنها مانیتورهای حرفه ای شامل آن می شوند و مدل معمولی فاقد آن هستند.

البته BE270U را نباید مناسب گیمینگ دانست; برای مثال نرخ تجدید ۷۵ هرتزی بیشتر برای کاربری حرفه ای همچون طراحی و تدوین مناسب است و ایسر با هدف یک مانیتور گیمینگ BE270U را معرفی نکرده است.

اما کاربران در صورت تمایل می توانند آن را خریداری کنند. در زمینه پورت از DP;Mini-DP; MHLx2 و USB 3.0 بهره گرفته شده است.

ایسر خود نمایشگر BE270U را برای طراحان وب، تدوین گران ویدئویی; عکاسی و برخی دیگر دانسته و با قیمت ۴۹۹ دلار برای خرید دردسترس است.

کمپانی ایسر در اخباری مرتبط لپتاپ میان رده ای از سری اسپایر را معرفی کرده که از مشخصات مناسبی برخوردار بود. همچنین در جریان IFA 2016 این شرکت تایوانی از نخستین لپتاپ گیمینگ قدرتمند و منحنی رونمایی کرده که اوایل ۲۰۱۷ با قیمتی بیش از ۷۰۰۰ دلار روانه بازار می شود.

احتمالا شرکت در آینده از محصولات جدید و قابل توجه دیگری رونمایی به عمل می آورد و بیش از پیش موجب حیرت طرفداران خواهد شد.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی