مینی پروژکتورهای جدید ال جی معرفی شد

مینی پروژکتورهای جدید ال جی معرفی شد

مینی پروژکتورهای جدید ال جی; از جمله پروژکتورهای پیشرفته

پروژکتورها در کنار اینکه مقرون به صرفه هستند; می توانند صفحه نمایش بزرگی را برای کاربران خود ایجاد کنند و دیگر نیازی به تلویزیون های بزرگ نداشته باشند. آنها در کنار آن که مقرون به صرفه هستند; قابلیت حمل داشته و می توان به آسانی پروژکتورها را در هر جایی مورد استفاده قرار داد.

البته در این بین معایبی چون وضوح کمتر; عمق رنگ پایین تر و برخی دیگر وجود داشته اما به طور کلی پروژکتورها دستگاه مناسبی برای تماشای فیلم و سریال می باشند.

حال به تازگی ال جی سری پروژکتورهای قابل حمل Minibeam را به نام PH450U و  PH150G معرفی کرد. مدل نخست یک پروژکتور پیشرفته تر بوده; در حالی که مدل دوم مقرون به صرفه ترست.

به گفته ال جی PH450U می تواند از فاصله 33 متری روی دیوار صفحه نمایش 80 اینچی را با کیفیت 720 پیکسلی HD نمایش دهد.

این محصول; همچنین سطح روشنایی 450 لومنی داشته از باتری UST بهره می برد. عمر لامپ این پروژکتور 30 هزار ساعت یا 10 سال بوده و تضمین شده است.در سویی دیگر;  PH150G یک پروژکتور قابل حمل با ابعاد 115*115*44.5 میلیمتریست; و می تواند صفحه نمایش 100 اینچی روی دیوار ایجاد کند.

این پروژکتور باتری 2.5 ساعته داشته و سطح روشنایی آن 150 لومنی است; این مدل قطعا به سطح روشنایی  PH450U نمی رسد.

ال جی; قیمت پروژکتور  PH150G را 350 دلار و PH450U نیز 650 دلاریست. متاسفانه ال جی تاریخ عرضه دو پروژکتور مورداشاره را اعلام نکرده و تنها به گفتن قیمت; بسنده نمود.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی