مک های ۲۰۱۷ با ارتقا کم معرفی خواهند شد

مک های 2017 با ارتقا کم معرفی می شوند

مک های 2017

براساس گزارش های جدید، شرکت اپل قصد داشته سال آینده مک جدیدی را معرفی کند. مکی که مدتهاست طرفداران به انتظار بروزرسانی سخت افزاری آن هستند; اما اپل بی تفاوت از کنار آن گذشته است.

باتوجه به این گزارش ها، مک های 2017 با ارتقا کم همراه هستند و این ارتقا چشمگیر نیست. همچنین گفته می شود صفحه کلید مک به شکل مستقل خواهد بود که شامل نوار لمسی OLED بوده و از تاچ آیدی پشتیبانی خواهد کرد.

اگر این گزارش درست باشد، صفحه کلید مک های جدید مدرن و پیشرفته خواهند بود. براساس این گزارش، صفحه کلید با تاچ آیدی سنسور اثرانگشت با امنیت بالا خواهد داشت و از امنیت کمی برخوردار نیست.

بنابراین ممکن است شاهد تغییر عمده ای در مک نباشیم و با تغییر ساده رو به رو باشیم.

مک 2017 به پورت USB-C همراه است و به تراشه گرافیکی AMD مجهز است; تیم کوک مدیرعامل اپل اخیرا بیان داشت که می خواهند دستگاه دسکتاپی بزرگی را بزودی معرفی کنند.

البته وی هیچ جزئیاتی را آشکار نکرد و تنها به این موضوع اشاره داشته است. اپل در سال 2016 آی مک را بروزرسانی نکرد، بنابراین برای سال 2017 این بروزرسانی انجام خواهد گرفت.

کمپانی کوپرتینویی اخیرا لپتاپ های مک بوک پرو را در سه مدل معرفی کرد; که توانست موردتوجه مشتریان قرار گیرد.

گفته می شود مک بوک پرو و مک بوک 12 اینچی در سال 2017 بروزرسانی خواهند شد; هیچ یک از این گزارش ها توسط اپل تایید یا تکذیب نشده تا از صحت خبر آگاه شد.

بنابراین نمی توان به شایعات اکتفا کرد و تنها تا سال 2017 منتظر ماند و مشخص شود شرکت اپل چه برنامه ای برای محصولات خود در سر دارد.

در اخباری مرتبط; اپل مک بوک پروهای جدید را با تاخیر روانه بازار کرده و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع: www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی