مک بوک پرو ۲۰۱۶ لپتاپ پیشنهادی Consumer Reports

مک بوک پرو ۲۰۱۶ لپتاپ پیشنهادی Consumer Reports

شرکت اپل پس از اینکه لپتاپ جدید مک بوک پرو را روانه بازار کرد; Consumer Reports عمر باتری لپتاپ را ناقص دانسته و بیان کرد که مک بوک پرو ۲۰۱۶ مناسب خرید نیست; زیرا عمر باتری کمتر از وعده اپل دارد.

البته موضوع مک بوک پرو و مشکل باتری آن در سال ۲۰۱۶ بسیار مطرح بود و سپس اپل اعلام کرد که به رفع مشکل آن خواهد پرداخت و در نهایت با انتشار بروزرسانی سیستم عامل; مشکل باتری مک بوک پرو این کمپانی حل شد.

حال Consumer Reports که پیشتر لپتاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ را برای خرید مناسب نمی دانست زیرا عمر باتری بالایی شامل حال این نوت بوک نشده بود; به تازگی آن را در لیست محصولات مناسب خرید قرار داده است.

Consumer Reports در گزارشی می گوید:

“اگرچه در گذشته شکایاتی از عمر باتری مک بوک پرو ۲۰۱۶ می شد; اما با انتشار بروزرسانی در ۹ ژانویه توسط اپل; این مشکل حل شده و لپتاپ به حال معمولی خود و همچون وعده اپل بازگشته است. با بروزرسانی شده مک بوک پرو، عمر باتری لپتاپ به ۱۸ ساعت رسیده که این عمر باتری برای مدل بدون نوار لمسی و ۱۳ اینچی مک بوک پرو می باشد. پس از انجام بررسی های مختلف میزان شکایات کاهش یافته و این نشان می دهد مشکل برطرف شده است.”

البته شاید مشکل باتری حل شده باشد; اما برخی افراد هستند که همچنان با عمر باتری کمتر مک بوک پرو دست و پنجه نرم می کنند و در صورت استفاده بروزرسانی شاهد رفع مشکل نبودند; بهتر است به سراغ تعویض لپتاپ بروند.

شرکت اپل در اکتبر ۲۰۱۶ لپتاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ را در سه مدل معرفی کرد که هر سه نسخه برای خرید دردسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت اپل مراجعه کنید.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar