مک بوک پرو ۲۰۱۶ از پنل لمسی OLED برخوردار نیست

مک بوک پرو ۲۰۱۶ از پنل لمسی OLED برخوردار نیست

شرکت اپل برای سال ;۲۰۱۶ محصولات متعددی در نظر گرفته که از جمله آن می توان به ساعت هوشمند اپل واچ ۲; آیفون های ۷ و در نهایت لپتاپ مک بوک پرو ۲۰۱۶ اشاره کرد.

در حالی که گفته می شود مک بوک پرو ۲۰۱۶ از پنل لمسی OLED که نمایشگر اطلاعاتی جزئی چون درصد باتری و برخی دیگر از این دست است; گزارش جدید به نقض وجود چنین پنلی می پردازد.

ما تاکنون اطلاعات بسیاری پیرامون تلفن های هوشمند آیفون ۷ و ساعت هوشمند اپل واچ ۲ بدست آوردیم; اما جزئیات درباره مک بوک پرو کم است.

در ماه می Ming-Chi Kuo یکی از تحلیلگران پیش بینی کرده که مک بوک پرو جدید به جای کلیدهای تابع فیزیکی به پنل لمسی OLED و ID تاچ مجهزست.

حال به گزارش وب سایت The Next Web; اپل نمی خواهد در مک بوک پرو بعدی از پنل لمسی OLED و ID تاچ بهره گیرد. اگرچه مدتی قبل منابع متعدد به وجود چنین ویژگی هایی در مک بوک پرو ۲۰۱۶ اشاره داشتند; دیگر شایعه یا گزارشی درباره وجود آنها منتشر نمی شود و به نظر می رسد اپل قصد افزودن چنین ویژگی هایی به لپتاپ جدید خود ندارد.

براساس گزارشات اخیر; شرکت اپل در مک بوک پرو ۲۰۱۶ از پردازنده نسل هفتمی Kaby Lake استفاده خواهد کرد; که سخت افزاری بروز و قدرتمندی را به کار می گیرد.

با این حال اطلاعات رسمی بسیاری وجود نداشته و اکثر غیررسمی هستند; با این حساب برای کسب اطلاعات بیشتر باید به انتظار نشست.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی