تلفن هوشمند Surface Phone اواخر۲۰۱۷ عرضه می شود

تلفن هوشمند Surface Phone مایکروسافت

در سال جاری; شایعات بسیاری پیرامون تلفن هوشمند Surface Phone مایکروسافت منتشر شده و هیچ یک تاکنون تایید یا تکذیب نشدند. در حالی که مایکروسافت; برند سرفیس را به تبلت و لپتاپ گسترش داده; گفته می شود در آینده نزدیک شاهد عرضه تلفن هوشمند و کامپیوتر AIO این برند نیز خواهیم بود.

همانطور که شایعه شد; گوگل برند نکسوس خود را به پیکسل تغییر داده; شایعاتی پیرامون محصولات مایکروسافت نیز وجود دارد.

در حالی که گزارش های قبلی خبر از عرضه سرفیس فون مایکروسافت در آوریل 2017 می دادند; گزارش جدیدی می گوید مایکروسافت قصد داشته تلفن هوشمند سرفیس فون را در پاییز 2017 راه اندازی کند. البته به گزارش ZDnet; حتی ممکن است راه‌اندازی در سال 2018 به جای 2017 صورت گیرد.

این گزارش می افزاید که مایکروسافت ممکن است سرفیس پرو 5 را در بهار عرضه کند; اما سرفیس فون مدتها بعد معرفی می شود و مایکروسافت در معرفی آن مردد است. از آنجایی که فروش لومیا برای شرکت ردموندی موفقیت آمیز نبود; عرضه سرفیس فون یک ریسک برای مایکروسافت به شمار می رود; از این رو قصد داشته با تحقیقات و بررسی بیشتری به معرفی تلفن هوشمند بپردازد.

در حال حاضر رقابت بین تولیدکنندگان تلفن هوشمند از جمله iOS; اندروید و ویندوز 10 موبایل شدت گرفته و مایکروسافت نیز می خواهد در این میان عملکرد موفقیت آمیزی از خود نشان دهد.

با این حال نمی توان اظهار نظری داشته و تنها باید منتظر ماند تا کمپانی ردموندی با معرفی محصولات مورد بحث به شایعات برای همیشه پایان دهد.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی