گلکسی اس ۸ در دو مدل منحنی معرفی می شود

معرفی گلکسی اس 8 در دو مدل منحنی

شرکت سامسونگ انتظار می رود نسل بعدی پرچمدار خود; گلکسی اس 8 را در دو مدل منحنی معرفی کند. به نظر می رسد کمپانی کره ای از عرضه مدل تخت صرف نظر کرده و می خواهد کاملا روی تلفن هوشمند منحنی تمرکز دارد.

در سال های اخیر; سامسونگ توانسته فروش خوبی را با تلفن های هوشمند منحنی به ارمغان آورد. از جمله آنها می توان به Galaxy S7 edge اشاره داشت که سال جاری موفق شد فروشی بیش از گلکسی اس 7 داشته باشد.

در حالی که گلکسی اس 7 ; از صفحه نمایش تخت بهره می برد و تفاوتی با گلکسی اس 7 منحنی ندارد; اما مشتریان بیشتر تمایل پیدا کردند تا Galaxy S7 edge را خریداری کنند. حال در این بین کمپانی کره ای تصمیم دارد برای همیشه; روی گوشی های هوشمندی با صفحه نمایش منحنی متمرکز شود.

به گفته منابع نزدیک; این کمپانی در حال تامین پنل های منحنی 5.1 و 5.5 اینچی بوده که ساخت خود سامسونگ است. نخستین بار سامسونگ صفحه نمایش منحنی را با Galaxy Note edge در سال 2014 روانه بازار کرد. سپس از سال 2015 این موضوع با Galaxy S6 edge ادامه پیدا کرده و در حال حاضر به گلکسی نوت 7 رسیده است.

حال با محبوبیت تلفن های هوشمند منحنی; سامسونگ نیز تصمیم گرفته تا به تولید این نوع محصول ادامه دهد و همیشه روی آن تمرکز نماید.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی