معرفی سرور های دل Dell Power Edge T130

 

 

 

شرکت دل سری سرور های خود را با عرضه سرور های تاور Tower Server   تکمیل کرده است و برای استفاده شرکتها و سازمانهای کوچک مدل PowerEdge T330 را عرضه کرده است، مدلی کوچک با کارایی زیاد و قیمتی مناسب روانه بازار شده است .

 این مدل از سرور تاور، در اصل رقیب سرور های HP Proliant ML30 می باشد که با کارایی بالای خود توانسته است جای خود را در بین مصرف کننده ها باز کند .

مدل PowerEdge T130 نسبت به نسل قبلی خود یعنی Dell PowerEdge T110 دو برابر سرعت تبادل اطلاعات بیشتری را شامل میشود و مقدار حافظه RAM آن نیز دو برابر شده است.

بسته به منطقه ای که شما کالا از آن تهیه میکنید، می تواند تا 4 عدد هارد دیسک  3.5 اینچی  و 4 عدد RAM DDR4 را پشتیبانی کند و ضمنا این سرور از خانواده پردازنده های سری Intel Xeon E3-1200 v6 processors  پشتیبانی می کند. قدرت یا توان منبع تغذیه آن 290 وات و تعداد اسلات های PCI آن 4 عدد در مدلهای مختلف می باشد.

 

 

دو سوکت شبکه  1Gbe و همچنین امکان پشتیبانی از کارت های RAID مختلف از سوی شرکت دل هم از دیگر مزایای سرور Dell PowerEdge T130  می باشد.

استفاده از چیپ ست پیشرفته Intel C236 و پشتیبانی از تمام فرمت های نرم افزاری مانند Windows  ،  Linux ، WMware هم نشان از بلوغ این دستگاه دارد. این مدل توانسته است با دوام بالا پاسخگوی شرکتها و سازمانهایی باشد که به جز بهترین چیزی را نمی پسندند.

شرکت دل در چند سال اخیر با تملک شرکت  EMC عملا تسلط خود بر بازار پردازش و ذخیره سازی را تکمیل کرد و تحت برند DellEMC محصولات خود را روانه بازار می کند که برای خریداران هر دو برند Dell و EMC خبر خوشی است.

شرکت زیگورات هم با گارانتی و پشتیبانی سری سرور های دل Dell PowerEdge Servers در کنار شما خواهد بود .

 

 

 

by سحر حسینی