احتمال معرفی دیرتر از موعد پرچمدار سامسونگ

احتمال معرفی دیرتر از موعد پرچمدار سامسونگ

اگرچه شرکت سامسونگ به دلیل مشکلاتی که گلکسی نوت 7 برای آن به وجود آورده ضرر بسیاری دیده است; اما به نظر می رسد می‌خواهد با پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 به جبران شکست گلکسی نوت 7 بپردازد.

سامسونگ اخیرا از تمامی تامین کنندگان قطعات گلکسی اس 8 درخواست کرده که اطلاعاتی از این تلفن هوشمند را فاش نکنند; اما ممکن نیست هیچ جزئیاتی به بیرون درز نکند و تمامی محصولات آینده شایعاتی پیرامون آن وجود دارند.

به تازگی گزارشی مبنی بر پشتیبانی گلکسی اس 8 از دستیار دیجیتالی به نام Bixby برخوردار است که رقیبی برای گوگل اسیستنت; کورتانا; سیری و برخی دیگر خواهد بود.

کمپانی کره ای اخیرا شرکت Viv Labs را که خالق سیری بود; خریداری کردند و انتظار می رود که گلکسی اس 8 شامل دستیار دیجیتالی شود.

همچنین گفته شده خبری از کلید Home فیزکی در این پرچمدار نیست و سامسونگ بدون کلید فیزیکی Home و با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه معرفی می سازد.

دستیارهای دیجیتالی این روزها بسیار شایع شدند و شرکت های مختلفی تمایل به توسعه دستیار اختصاصی پیدا کردند; سامسونگ با مشاهده رقیب قصد داشته تا خود نیز یکی از دارندگان دستیار دیجیتالی باشد.

حال با تمامی این شایعات به گزارش وال استریت ژورنال سامسونگ می خواهد زمان بیشتری روی توسعه گلکسی اس 8 گذاشته و آن را بدون نقص عرضه دارد.

وال استریت ژورنال اعلام کرد سامسونگ پس از پایان MWC 2017 که از 27 فوریه برگزار می شود; به معرفی گلکسی اس 8 خواهد پرداخت.

اطلاعات پیرامون مشخصات گلکسی اس 8 کافی نیست اما انتظار می رود شاهد صفحه نمایش QHD; پردازنده اسنپدراگون 830; حافظه رم 6 گیگابایتی; حافظه داخلی 64 گیگابایتی و سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا در پرچمدار آتی سامسونگ باشیم.

به هر حال جزئیات کافی نیست و باید منتظر ماند تا شرکت کره ای در اواخر MWC 2017 به معرفی نسل جدید گلکسی اس بپردازد.

منبع

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی