مشخصات نکسوس سلفیش در GFXBench آشکار شد

مشخصات نکسوس سلفیش در GFXBench آشکار شد

اگر شایعات قبلی حقیقی باشند; نکسوس های آینده یا همان امسال گوگل توسط شرکت HTC ساخته می شود. این گوشی های هوشمند; نکسوس مارلین و نکسوس سلفیش نام داشته که جانشین برای نکسوس 5X و نکسوس 6P به شمار خواهند رفت.

البته اخیرا مشخصات دو تلفن هوشمند در پایگاه داده Geekbench رویت شد و حال به تازگی پایگاه داده GFXBench به مشخصات نکسوس اشاره دارد.

خوشبختانه اطلاعات GFXBench بسیار بیشتر از Geekbench بوده و از این رو می توان پیش بینی کامل تری و بهتری نسبت به نکسوس سلفیش داشت.

این نکسوس; به صفحه نمایش 5 اینچی مجهز بوده که رزولوشنی 1080 پیکسلی دارد. صفحه نمایش بزرگتر به نکسوس مارلین اختصاص داشته و با این حساب باید نکسوس سلفیش را جایگزین نکسوس 5X سال گذشته محسوب کرد.

مارلین گفته می شود از صفحه نمایش 5.5 اینچی برخوردار بوده و رزولوشن تصویر آن 2K است.

از دیگر مشخصات سلفیش; باید به پردازنده اسنپدراگون 820; حافظه رم 4 گیگابایتی; حافظه داخلی 32 گیگابایتی; دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی; دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی و سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا اشاره داشت.

با این تفاسیر; سلفیش یک گوشی هوشمند رده بالا محسوب شده و انتظار می رود مارلین با مشخصات بالاتر یک پرچمدار نکسوسی به شمار رود.

متاسفانه اطلاعات بیشتری درباره نکسوس سلفیش در دسترس نیست; اما همین جزئیات کافیست و درباره مشخصات سخت افزاری نکسوس سلفیش اطلاعات کاملی دردست داده است.

در هر صورت برای دستیابی به اطلاعات بیشتر و تکمیلی باید به انتظار نشست تا گوگل و HTC از این تلفن های هوشمند رونمایی کنند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی