مشخصات آیفون ۷ پلاس آشکار شد

مشخصات آیفون 7 پلاس آشکار شد

در زمینه مشخصات سخت افزاری; محصولات اپل نسبت به دیگر برندها اعداد و ارقام کمتری داشته اگرچه عملکرد آنها قابل توجه است. این محصولات در زمینه حافظه رم; پردازنده و کیفیت تصویر حرف های بسیاری برای گفتن ندارند اما به طور کلی طرفداران بسیاری دارند. حال با نزدیک شدن به ماه سپتامبر شایعات پیرامون آیفون های جدید قوت گرفته و بیشتر شده است; اگرچه پیش از این نیز در اکثر اوقات شاهد انتشار شایعه ای درباره آیفون های امسال یا همان آیفون 7 پلاس بودیم.

باتوجه به پایگاه داده Geekbench به گزارش Techtastic.nl; برخی مشخصات آیفون 7 رویت شد; مشخصاتی تاکنون در ابهام قرار داشت. یکی از این مشخصات فرکانس پردازنده آن بوده اگرچه مدل پردازنده ذکر نشده و احتمالا A10 است. فرکانس پردازنده آیفون 7 پلاس 2.37 گیگاهرتزیست و پیش از این نیز به آن اشاره شد.

لیست Geekbench همچنین حافظه رم تلفن هوشمند که 3 گیگابایتیست اشاره کرد; پیش از این شایعات به 3 گیگابایتی بودن رم آیفون 7 پلاس اشاره داشتند. متاسفانه اطلاعات بیشتری از آیفون 7 پلاس دردسترس نیست اما براساس گزارشات قبلی اپل از صفحه نمایش 5.5 اینچی 2K در آن به کار گرفته تا محصولی کامل را ارائه دهد.

در اخباری مرتبط; آیفون 7 در دو نوع استاندارد و پلاس معرفی خواهد شد و مدل استاندارد شامل صفحه نمایش 4.7 اینچی FHD می شود. در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر باید به انتظار نشست تا کمپانی کوپرتینویی دست به کار شده و در سپتامبر امسال از محصولات جدید خود رونمایی به عمل آورد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی