مدل ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ در راه چین

مدل ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ در راه چین

پیش از آن که شرکت سامسونگ در ۲ آگوست فبلت جدید گلکسی نوت ۷ را معرفی کند; شایعاتی به گوش می رسید که خبر از حافظه ۶ گیگابایتی رم این فبلت می داد. شایعاتی که با معرفی گلکسی نوت ۷ با حافظه رم ۴ گیگابایتی; تکذیب شد و به فراموشی سپرده شده است , مدل ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ در راه چین است.

حال به نظر می رسد این شایعات کذب نبوده و حقیقی بودند. براساس گزارشات جدید; گلکسی نوت ۷ با حافظه رم ۶ گیگابایتی نخستین بار در چین عرضه می شود و مشخص نیست در دیگر مناطق به فروش خواهد رسید یا خیر.

این گزارش می گوید نسخه ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ ماه آینده وارد بازار چین می شود و قیمتی ۸۱۴ دلاری خواهد داشت. گلکسی نوت ۷ حقیقتا; با حافظه رم ۶ گیگابایتی به فبلتی بسیار قدرتمند تبدیل خواهد شد و می تواند قابل توجه باشد.

به نظر می رسد سامسونگ این مدل را انحصاری چین کرده و خبری از عرضه آن در اروپا یا ایالات متحده نیست. شرکت کره ای سامسونگ در جریان رویداد ۲ آگوست نیویورک خود از گلکسی نوت ۷ رونمایی به عمل آورد.

این فبلت به صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی QHD Super AMOLED; پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰/اگزینوس ۸۸۹۰; حافظه رم ۴ گیگابایتی; حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی; سیستم عامل اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو; دوربین اصلی ۱۲ و سلفی ۵ مگاپیکسلی مجهزست.

سامسونگ قصد داشته فبلت جدید را در ۱۹ آگوست; با قیمتی بیش از ۸۰۰ دلار عرضه کند. در هر صورت برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نسخه ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ باید به انتظار نشست.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی