مایکروسافت تلفن هوشمند بعدی خود را رده بالا خواند

مایکروسافت تلفن هوشمند بعدی خود را رده بالا خواند

مایکروسافت تلفن هوشمند

ماه گذشته شرکت مایکروسافت به دلیل فروش نامناسب محصولات ویندوزفونی ، اعلام داشت که قصد دارد از کسب و کار تلفن هوشمند خارج شود; اما این بدان معنا نیست که به طول کلی این صنعت را کنار بگذارد.

حال به نظر می رسد کمپانی ردموندی قصد داشته سرمایه گذاری خود را روی تلفن های هوشمند خاصی متمرکز نمایند به شکلی که کوین گالو یکی از مدیران مایکروسافت طی رویداد BUILD Tour London مایکروسافت به این موضوع اشاره داشت.

او بیان داشت که استراتژی تلفن همراه نوکیا سود بسیاری را نصیب مایکروسافت نکرده و مزایایی بسیاری به همراه نداشت.

در این بین بازار تلفن هوشمند کمپانی در گوشی های هوشمند رده بالا بوده ; بر این اساس بایستی تمرکز خود را روی این بخش قرار دهند.

او به صورت کنایه وار اشاره به ساخت تلفن هوشمند نوآورانه و رده بالا توسط مایکروسافت کرده است. وی افزود:

“ما در ویندوز دسکتاپ به سرفیس رو آوردیم که محصولی با نوآوریهای فوق العاده است. در این بین OEM ها نیز ابزار علاقه ای به آن نشان داده و محصولاتی هم رده آن را ارائه داند.”

براساس شایعات; مایکروسافت قصد داشته سال 2017 تلفن های هوشمند سرفیس فون را که از مشخصات بسیار قدرتمندی چون حافظه رم 8 گیگابایتی; برخوردارند; معرفی کند.

گزارش می افزاید که سرفیس فون ها در کنار مشخصات بالا; قیمت قابل توجهی داشته و ارزان نخواهند بود.

بنابراین نباید انتظار داشت تلفن هوشمند رده بالا را در قیمتی مناسب شاهد باشیم و با این حال بایستی منتظر ماند تا مایکروسافت با معرفی محصول خود به شایعات پایان دهد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی