مایکروسافت از داک صفحه کلید جدیدی برای سرفیس پرو رونمایی کرد

شرکت مایکروسافت در اکتبر سال گذشته طی رویدادی محصولاتی چون تلفن های هوشمند لومیا 950 و لومیا 950XL در کنار تبلت هیبریدی سرفیس پرو 4 و دستبند مایکروسافت بند 2 رونمایی کرد. همانطور که گفته شد یکی از این محصولات تبلت قدرتمند و کاملی چون سرفیس پرو 4 بود که با مشخصات رده بالایی رونمایی گشت. البته مایکروسافت در کنار آن سرفیس بوک را نیز معرفی کرد، لپتاپی نازک و قدرتمند.

از آنجایی که در بازار شاهد تبلت های هیبریدی متنوعی هستیم که لوازم جانبی محدودی دارند اما شرکت هایی چون مایکروسافت و اپل برای تبلت های هیبریدی خود لوازم جانبی منحصربفردی همیشه تدارک می بینند.

حال اگر از دارندگان تبلت هیبریدی سرفیس پرو 4 هستید باید خبر خوبی را بیان کرد. شرکت مایکروسافت به تازگی از داک صفحه کلید جدیدی به نام Surface Signature Type Cover برای تبلتی همچون سرفیس پرو 4 رونمایی نمود. همانطور که از نام پیداست Surface Signature Type Cover یک داک صفحه کلید منحصربفردی بوده و توسط مایکروسافت به مشتریان ارائه می‌شود.

به گفته The verg این داک از جنس آلکانتراست و کیفیت بالایی دارد. این جنس بیشتر توسط تولیدکنندگان هدفون جهت احساس نرمی و راحتی به کار گرفته می شود اما این بار مایکروسافت تصمیم گرفت تا آن را در داک جدید به کارگیرد تا کاربران حس آرامش بخشی هنگام تایپ داشته باشند.

قیمت این داک باتوجه به منحصربفرد بودنش بیش از 160 دلار بوده که 30 دلار بیشتر از یک داک معمولی برای سرفیس پرو 4 است. مایکروسافت این داک صفحه کلید یا همان Surface Signature Type Cover را هم اکنون برای خرید در فروشگاه Microsoft Store در دسترس قرار داد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی