رونمایی دل از مانیتور ۲۴ اینچی جدید با پشتیبانی از فناوری G-SYNC انویدیا

مانیتور 24 اینچی جدید با پشتیبانی از فناوری G-SYNC

رونمایی دل از مانیتور 24 اینچی جدید با پشتیبانی از فناوری G-SYNC انویدیا

شرکت دل به عنوان یکی از پیشروان تولید لپتاپ و مانیتور به تازگی نمایشگر جدید 24 اینچی جدیدی را معرفی کرد که نخستین مانیتور دل با پشتیبانی از فناوری G-SYNC انویدیا به شمار می رود.

این فناوری; زمانی عمل خواهد کرد که کاربر از کارت گرافیک شرکت انویدیا برخوردار باشد و به لطف آن خواهد توانست همگام سازی بین نمایشگر و کارت بوجود آورده و در نهایت شاهد عملکرد روان و بدون تاخیر کارت گرافیک در وظایف سنگینی چون بازیهای ویدئویی باشد.

در این مانیتور که S2417DG نام داشته و دل در آن از پنل 24 اینچی TN LED بهره گرفته است; رزولوشن تصویر مانیتور 1440*2560 پیکسلی بوده و شامل مشخصات فنی چون نسبت کنتراست 1000:1; شدت روشنایی 350 کاندلا بر متر مربع; مدت زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه ای و زاویه دید 170/160 درجه می شود.

استفاده از فناوری Flicker-Free; برای جلوگیری از آسیب رسیدن به چشم در S2417DG موجب خواهد شد تا کاربر در کنار لذت بردن از کیفیت تصویر بالا; چشمان آن نیز آسیب نبیند.

شرکت دل; در طراحی S2417DG ارگونومی بالایی به آن بخشیده تا کاربر در کاربری طولانی احساس خستگی و کوفتگی نداشته باشد; زیرا بیشتر نمایشگرهای معمولی چنین حسی را منتقل می کنند.

از پورت های این نمایشگر باید به یک HDMI; یک DisplayPort و یک جک 3.5 میلیمتری صدا و چهار USB هاب اشاره داشت. کمپانی مورد بحث هیچ جزئیاتی درباره قیمت و تاریخ عرضه نمایشگر S2417DG اعلام نکرده است.

این نوشته در خبر, نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی