مانیتور ۱۸٫۵ اینچی HP LV1911 – زیگورات تکنولوژی

مانیتور ۱۸٫۵ اینچی HP LV1911

مانیتور ۱۸٫۵ اینچی Lv 1911 کمپانی HP; با نور پس زمینه LCD و نسبت تصویر ۱۶:۹ می باشد. قیمت مقرون به صرفه; عملکرد خوب و نصب راحت و آسان از ویژگی های مثبت این صفحه نمایش می باشد.

عدم وجود جیوه باعث شده تا این مانیتور مصرف برق کمتری را داشته باشد; در زمان کار ۱۹ وات و در زمان استندبای حدود یک وات.

تجربه روشنایی واقعی و تصاویری با کیفیت در سرتاسر صفحه نمایش ۱۸٫۵ اینچی وجود دارد. ورودی VGA امکان اتصال ساده و بی دردسر را برای کاربران فراهم می کند.

وضوح نمایش ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسلی; کنتراست داینامیک ۳۰۰۰۰۰۰:۱; کنتراست ایستاتیک ۶۰۰:۱ زمان پاسخگویی ۵ میلی ثانیه و قابلیت نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ همگی امکانات کاربر پسندی هستند که کمپانی HP برای این صفحه نمایش در نظر گرفته است.

زبان صفحه نمایش قابل تغییر بوده و می توانید از گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید.

فرکانس افقی بین ۲۴ تا ۸۳ هرتز و فرکانس عمودی بین ۵۰ تا ۷۰ هرتز می باشد; زاویه دید عمودی ۹۰ درجه و زاویه دید افق ۵۰ درجه است.

دمای مناسب برای عملکرد صفحه نمایش بین ۵ تا ۳۵ درجه سانیگراد است; وزن مانیتور ۲٫۷ کیلوگرم بوده و ابعاد آن با پایه ۴۴۶×۳۳۹٫۵×۱۷۰٫۲ میلی‌متر  اقلام همراه شامل کابل VGA و کابل برق می باشد.

وضوح تصویر خوب; قابلیت نصب آسان; زاویه دید مناسب و … از ویژگی های قابل توجه ای است که کمپانی HP در کنار قیمت مناسب برای این مانیتور در نظر گرفته است. عدم وجود جیوه و استفاده از شیشه ای فاقد آرسنیک سبب شده تا Lv 1911 جزء محصولات دوست دار محیط زیست است.

تولیدات کمپانی HP در ابتدا محدود به پرینتر بود; اما در حال حاضر علاوه بر چاپگر این کمپانی چند ملیتی اقدام به تولید محصولات با کیفیت دیگری از جمله لپ تاپ و صفحه نمایش نموده است.

منبع

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی