از مانیتور گیمینگ خمیده سامسونگ رونمایی شد

از مانیتور گیمینگ خمیده سامسونگ رونمایی شد

مانیتور گیمینگ خمیده سامسونگ

تا برگزاری نمایشگاه CES 2017 مدت زمان بسیاری باقی نمانده و بسیاری از کمپانی ها در حال معرفی محصولات جدید خود برای این نمایشگاه هستند. یکی از آن ها شرکت کره ای سامسونگ بوده که از روز گذشته معرفی محصولات نمایشگاه CES 2017 خود را آغاز کرده است.

یکی از این محصولات; نمایشگر خمیده گیمینگ جدید که CH711 نام دارد. مانیتور خمیده سفید که در کنار عملکرد بالا نمایشی; طراحی ظریف و جذابی دارد.

سامسونگ در ساخت آن از فناوری کوانتوم دات کمک گرفته تا کاربران شاهد تصاویر زنده و باکیفیتی در مانیتور موردبحث باشند.

سامسونگ محصول جدید را در دو سایز 27 و 31.5 اینچی عرضه می کند که دو مدل از رزولوشن 1440*2560 پیکسلی و انحنای 1800R بهره می برند.

CH711 با زاویه دید 178 درجه و کیفیت تصویر بالا جهت انجام بازی و مشاهده فیلم بسیار مناسب خواهد بود; سامسونگ می گوید این نمایشگر با نمایش دقیق تصاویر و وضوح بالا در نمایش رنگ ها; کاربر را شیفته خود می کند و موجب خواهد شد تا چشم از آن برندارد.

شرکت کره ای CH711 را اوایل سال 2017 با قیمت نامشخصی عرضه می کند و در CES 2017 نیز بازدیدکنندگان می توانند از نزدیک آن را مشاهده کرده و تستی داشته باشند.

البته CH711 ممکن است تنها نمایشگر خمیده سامسونگ نباشد و این کمپانی چند مانیتور منحنی دیگر نیز به نمایش درآورد.

به هر حال نمایشگاه CES 2017 پربار خواهد بود; علاوه بر سامسونگ شرکت های دیگر نیز به معرفی جدیدترین محصولات خود خواهد پرداخت.

گفته می شود سامسونگ تلویزیون های SUHD جدید نیز در نمایشگاه معرفی می کند و می تواند یک رقیب سرسخت برای دیگر برندها چون سونی; ال جی و برخی دیگر شود.

به هر حال جزئیات کافی نیست تا به آن پرداخت و تنها می توان به انتظار نشست.

منبع خبر:  www.theverge.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی