مانیتور گیمینگ جدید ایسر – زیگورات تکنولوژی

مانیتور گیمینگ جدید ایسر

ایسر یکی از کمپانی های تایوانی پیش رو در تولید لپتاپ و نمایشگرهای متعدد می باشد. این کمپانی به تازگی از یک مانیتور گیمینگ جدید با عنوان Z301CT رو نمایی کرده است که جزو سری  predator از محصولات این شرکت می باشد. ایسر برای بالا بردن کیفیت و زاویه دید مناسب این مانیتور از پنل ۳۰ اینچی اولتراواید با انحنای ۱۸۰۰R و رزولوشن ۲۵۶۰*۱۰۸۰ پیکسلی استفاده کرده است.

به گفته ی کارشناسان کمپانی تولید کننده ی این نمایشگر; کاربران می توانند توسط ردیاب چشمی این نمایشگر را کنترل کنند و در گیم های مختلف به پرتاب تیر پرداخته یا اطراف خود را مشاهده کنند. نسبت تصویر این مانیتور ۲۱:۹ بوده و نرخ تجدید نظر ۲۰۰ هرتزی دارد و مدت زمان پاسخگویی آن معادل ۴ میلی ثانیه است; زاویه دید این نمایشگر ۱۷۸/۱۷۸ است که میدان دید مناسبی را برای کاربران و گیمر ها فراهم می کند.

از آنجا که ۳۴UC79G دارای  فناوری G-SYNC انویدیا می باشد; همگام سازی آن با کارت های گرافیکی کمپانی نسبت به سایر مانیتور ها بالاتر است.

قیمت مشخصی از سوی شرکت ایسر برای این محصول تعیین نگشته; اما به گفته کارشناسان ۳۴UC79G از فوریه ی ۲۰۱۷ در بازار عرضه خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی