مانیتور منحنی ۳۴ اینچی کمپانی LG – زیگورات تکنولوژی

مانیتور منحنی ۳۴ اینچی کمپانی LG

کمپانی ال جی به تازگی مانیتور ۳۴UC79G را به عنوان محصول جدید خود معرفی کرد; این مانیتور منحنی ۳۴ اینچی کمپانی LGدارای پنل ۳۴ اینچی  AH-IPS است و رزولوشنی معادل ۲۵۶۰*۱۰۸۰ دارد. از مشخصات فنی این مانیتور می توان دریافت که این محصول یکی از نوآوری های کمپانی ال جی می باشد و جزء مانیتور های حرفه ای محسوب می شود.

از دیگر این مشخصات می توان به نسبت تصویر ۲۱:۹; نرخ تجدید نظر ۱۴۴ هرتز; هماهنگی و سازگاری با تکنولوژی AMD FREESYNC و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱ و همچنین نسبت کنتراست پویا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰:۱ اشاره کرد. علاوه بر این ها شدت روشنایی مناسب این مانیتور یعنی ۳۰۰ کاندلا بر متر مربع و زاویه دید ۱۷۸/۱۷۸ و نیز مدت زمان پاسخگویی بسیار سریع آن معادل ۵ میلی ثانیه; موجب شده است تا این مانیتور به عنوان یکی از انتخاب های برتر و پرطرفدار کاربران مبدل شود.

۳۴UC79G به پورت های HDMI2.0 و USB3.0 و نیز DisplayPort 1.2 مجهز شده تا نیاز های ارتباطی کاربران را در اتصال محصول به وسایل جانبی را برطرف سازد. همچنین این نمایشگر به دو اسپیکر با قدرت ۷ واتی با تکنولوژی Maxx Audio مجهز شده که قدرت صدای محصول را نیز تقویت می کند. این مانیتور مصرف انرژی پایینی دارد و دارای فناوری تثبیت رنگ مشکی و پویا; تکنولوژی افزایش کنتراست و کاهش تاخیر می باشد.

از آنجا که نور آبی ناشی از مانیتورها سبب خستگی چشم شده و مضرات فراوانی دارد; کمپانی ال جی در این محصول جدید خود تلاش کرده تا نور آبی را در آن کاهش دهد.

پایه ای که برای این محصول استفاده شده; علاوه بر قابلیت چرخش و تغییر زاویه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع نیز می باشد. قیمت مانیتور ۳۴UC79G توسط شرکت سازنده ی آن ۷۲۹ یورو تعیین شده و علاقمندان به این محصول از هم اکنون می توانند در فروشگاه های نمایندگی کمپانی آن را تهیه کنند.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی