کاهش قابل توجه مانیتورهای اولترفاین ۵K ال جی توسط اپل

کاهش قابل توجه مانیتورهای اولترفاین ۵K ال جی توسط اپل

اولترفاین ۵K ال جی

شرکت اپل در رویداد ۲۷ اکتبر خود به معرفی مک بوک های پرویی پرداخت که تنها شامل پورت USB-C تاندربولت ۳ می شدند و همین امر موجب ناراضیتی طرفداران شد.

زیرا طرفداران و مخاطبان حرفه ای کمپانی کوپرتینویی; به دنبال پورت های مختلفی روی مک بوک پرو ۲۰۱۶ هستند تا بتوانند لپتاپ موردنظر را به دیگر مانیتورها متصل سازند; اما این عمل اپل کار را برای آنها دشوار کرده است.

در این بین اپل اخیرا قیمت کابل های تبدیل را که برای چنین زمانی مناسب است; کاهش داده است. حال به تازگی نوبت به کاهش قیمت ۲۵ درصدی مانیتورهای اولترافاین ۵K ال جی رسیده است.

اپل با چنین کاهش قیمتی مانیتور اولترفاین ۵K ال جی را به قیمت ۱۰۰۰ دلار در مقابل ۱۲۹۹ دلار عرضه می دارد. همچنین قیمت مانیتور۴K اولترافاین نیز از ۶۹۹ دلار به ۵۲۴ دلار کاهش پیدا کرده است.

انتظار می رود طرفداران اپل از این کاهش استقبال کرده و موجودی اپل را به اتمام برسانند; شرکت اپل در جریان رویداد ۲۷ اکتبر خود علاوه بر رونمایی سه مک بوک پرو جدید; دو نمایشگر مستقل ویژه این لپتاپ ها با همکاری ال جی معرفی کرده که نمایشگر ۵K اولترافاین و ۴K اولترافاین هستند.

اگرچه انتظار می رفت کمپانی کوپرتینویی از نمایشگرهای مستقل خود رونمایی به عمل آورد; اما باتوجه به شایعات اخیر; شرکت مورد بحث تصمیم گرفته که از این به بعد تنها با همکاری شرکت های مطرحی چون ال جی یا سامسونگ به تولید نمایشگر مستقل مک بوبک پرو بپردازد.

در این بین دیگر خبری از مانیتور رتینا مستقل با برند اپل در کار نیست و به فروش نخواهد رسید; شرکت کوپرتینویی در سال جاری محصولات مختلفی معرفی کرده; انتظار می رود سال آینده نیز همچون امسال فعال باشد و شاهد محصولات قابل توجهی از سوی شرکت کوپرتینویی باشیم.

منبع خبر

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar