لپتاپ ورک استیشنی سازگار با Vr توسط MSI معرفی شد

اگر شما مایل هستید به تهیه هدست واقعیت مجازی بپردازد و از PC قدرتمندی برخوردار نیستید باید خبر خوبی را داد. به تازگی کمپانی MSI از لپتاپ ورک استیشنی سازگار با Vr خود به نام WT72 رونمایی کرده که قیمتی 5499 دلاری دارد.

WT72 از عملکرد بسیار قدرتمندی برخوردار بوده که به لطف پردازنده نسل ششم Core-i7 یا زئون، حافظه رم 64 گیگابایتی DDR4 و پردازنده گرافیکی Quadro M5500 انویدیا انجام می گیرد.

Quadro M5500 انویدیا در حال حاضر قدرتمندترین پردازنده گرافیکی همراه بوده که نسبت به مدل قبل با بهبود عملکرد 35 درصدی رو به روست و شامل 2048 هسته می باشد.

Andy Tung مدیرعامل MSI ایالات متحده اظهار داشت:

“لپتاپ WT72 با پردازنده گرافیکی M5500 Quadro نخستین لپتاپ سازگاربا VR بوده که وظایف سنگین و بیشتری را می تواند انجام دهد. لپتاپ WT72 ما فوق العاده قدرتمندست و خوشحالیم که محصولی برای VR در نظر گرفتیم. WT72 با پردازنده گرافیکی Quadro M5500 از آخرین فناوری های انویدیا جهت بهترین تجربه در VR برخوردارست. از جمله فناوری ها می توان به VRWorks اشاره داشت که شامل فناوری رندر نوآورانه برای محتوای VR است. همچنین با نرم افزار Autodesk VRED که برای هدست های Oculus Rift و HTC Vive سازگاری دارد، مجهزست.”

لپتاپ WT72 شرکت MSI با تمام این مشخصات رده بالا قیمت 5500 دلاری داراست. برای کسب اطلاعات بیشتر خریداران می‌توانند به وب سایت رسمی شرکت MSI مراجعه نمایند. بنابراین اگر قصد استفاده از فناوری واقعیت مجازی را دارید لپتاپ WT72 می تواند گزینه قابل توجهی باشد.

این نوشته در خبر, نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی