لپتاپ های UX310UA و UX310UQ ایسوس با پردازنده نسل جدید

لپتاپ های UX310UA و UX310UQ ایسوس با پردازنده نسل جدید بروزرسانی می شوند

شش ماهی از عرضه لپتاپ Zenbook UX310 ایسوس می گذرد; حال کمپانی ایسوس با پردازنده نسل جدید آن را بروزرسانی کرده و به قلب تپنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل مجهز نمود.

همچون دیگر شرکت ها که لپتاپ های خود را به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل بروزرسانی کردند; ایسوس نیز تاکنون چندین محصولی را به این نسل پردازنده اینتل بروزرسانی گرده و حال گفته می شود دو لپتاپ UX310UQ  و UX310UA بزودی این پردازنده را دریافت می کنند و قدرتمندتر از قبل می شوند.

مدل های پیشین دو لپتاپ از پردازنده نسل ششمی اینتل یعنی اسکای لیک بهره می بردند; اما با بروزرسانی به نسل هفتم پردازنده شرکت اینتل، علاوه بر بهبود عملکرد، مصرف انرژی کمتری خواهند داشت.

گفته شده هر دو با بروزرسانی در بخش پردازنده و تراشه گرافیکی، عملکرد بهتری نسبت به قبل انجام خواهند داد.

هر دو با حافظه رم 16 گیگابایتی; حافظه داخلی 512 گیگابایتی اس اس دی و هارد درایو 1 ترابایتی به فروش می رسند.

دو نوت بوک با صفحه نمایش 13.3 اینچی FHD تنها 1.5 کیلوگرم وزن داشته و نوع صفحه نمایش آنها نیز TN است. متاسفانه در تست انجام گرفته لپتاپ UX310UQ-GL011T با تراشه گرافیکی انویدیا و پردازنده نسل ششمی اسکای لیک عملکرد بالایی از خود نشان نداده است. اما به طور کلی توانست امتیاز 86 از 100 را کسب کند که یک لپتاپ ایده‎آل محسوب می شود. در زمینه عمر باتری نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده و ساعت ها توانست دوام آورد و به انجام برنامه های مختلف بپردازد.

مشخص نیست مدل جدید چه زمانی و با چه قیمتی عرضه خواهند شد; اما باید انتظار افزایش قیمتی نسبت به نسل پیشین را داشت و در طراحی ظاهری نیز خبری از تغییر نخواهد بود.

احتمالا در اوایل سال 2017 شرکت تایوانی عرضه دو محصول را انجام خواهد داد.

منبع: www.notebookcheck.net

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی