زنبوک ۳ ایسوس با قیمت ۱۵۰۰ یورویی روانه بازار اروپا شد

لپتاپ زنبوک ۳ ایسوس با قیمت ۱۵۰۰ یورویی روانه بازار اروپا شد

شرکت ایسوس در سال جاری لپتاپ پریمیومی زنبوک ۳ را معرفی کرد و توانست با رونمایی از آن بسیار مورد توجه قرار گیرد. این لپتاپ در ابتدا وارد بازار تایوان شد و سپس در دیگر مناطق آسیایی و آمریکا عرضه شد.

حال به تازگی کمپانی تایوانی زنبوک ۳ را در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی با قیمت ۱۵۰۰ یورو عرضه کرد. البته این قیمت برای مشخصات بالا زنبوک ۳ بوده; همانطور که گفته شد یک محصول پریمیومی است.

زنبوک ۳ در کامپیوتکس ۲۰۱۶ بهار امسال معرفی شد; ایسوس آن را به پردازنده نسل هفتمی کبی لیک اینتل نیز مجهز کرده است. هدف ایسوس از عرضه این نوت بوک سبک وزن و ظریف، رقابت با مک بوک ۱۲ بود تا رقیب سرسختی را برای آن معرفی کرده باشد. پردازنده آن در مقایسه با پردازنده اینتل Core M اینتل مک بوک بسیار بالاتر است. پردازنده موجود در لپتاپ زنبوک ۳ توان مصرفی ۱۵ واتی داشته و این در حالی بوده که مک بوک ۱۲ اپل پردازنده ای با توان ۴٫۵ واتی دارد.

زنبوک UX390UA در پیکربندی های مختلفی به فروش می رسد که باید به مدلی با پردازنده Core i5-7200U اینتل; حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی اس اس دی; حافظه رم ۸ گیگابایتی و قیمت ۱۴۹۹ یورویی; مدلی با پردازنده  Core i7-7500U اینتل; حافظه ۵۱۲ گیگابایتی اس اس دی; حافظه رم ۸ گیگابایتی و قیمت ۱۶۹۹ یورویی اشاره داشت.

شایان ذکر بوده که ایسوس در گذشته مدلی با حافظه رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی اس اس دی نیز برای زنبوک ۳ معرفی کرده بود اما در هیچ فروشگاهی مشاهده نشد. به نظر می رسد ایسوس از عرضه مدل رده پایین این لپتاپ صرف نظر کرده است و در این بین ترتیبی برای عرضه آن نداده است.

منبع

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی