لنوو در حال توسعه لپتاپ جدید Yoga Book است

شرکت لنوو تاکنون لپتاپ تبدیل شونده جدید Yoga Book را معرفی نکرد اما حال به لطف وب سایت Reddot جزئیات جدیدی پیرامون این لپتاپ آینده آشکار شده است.

یکی از ویژگی های بارز Yoga Book وجود لولای 360 درجه بوده که این لپتاپ را قادر می سازد تا به حالت تبلت یا لپتاپ درآید.

Yoga Book به پردازنده Atom x5-Z8500 چری تریل اینتل، حافظه رم 4 گیگابایتی، حافظه داخلی 32 گیگابایتی، صفحه نمایش 10 اینچی با رزولوشن 1920*1200 پیکسلی، بلوتوث، وای فای و GPS مجهزست.

اگرچه هیچ جزئیاتی درباره قیمت لپتاپ منتشر نشد اما انتظار می رود طی هفته های آینده لنوو به معرفی آن بپردازد. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر و رسمی بایستی تا زمان معرفی ازسوی لنوو به انتظار نشست. وب سایت Reddot درباره Yoga Book می گوید:

” YOGA Book دستگاهی خلاق از خانواده YOGA لنووست. می توان آن را به یک تبلت یا لپتاپ تبدیل کرد. به کمک لولای 3 محور می توان صفحه نمایش YOGA Book را به شکل 360 درجه تغییر حالت داد. ضخامت کلی این لپتاپ تنها 9.6 میلیمتریست و در بین سایر رقبا نازک به شمار خواهد رفت. YOGA Book دستگاهی بسیار باریک، انعطاف پذیر و قابل حمل بوده که به نیاز کاربران جامه عمل می پوشاند. صفحه کلید هوشمند جدید نرمی بسیاری داشته و کاربران هنگام استفاده آن احساس راحتی خواهند داشت. لپتاپ می تواند با باتری قرار داده شده عمری 15 ساعته داشته که برای افراد قطعا کافیست. ما در بازار شاهد لپتاپ های دیگری با عمر باتری کمتر هستیم و YOGA Book جز لپتاپهای با عمرباتری مناسب محسوب می شود.”

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی