صنعت لوازم خانگی هوشمند سودی بزرگ برای کمپانی ها

صنعت لوازم خانگی هوشمند سودی بزرگ برای کمپانی ها

در حال حاضر شرکت های مختلفی به سمت صنعت لوازم خانگی هوشمند; چون سخت افزارها و سرویس های هوشمند خانگی روی آوردند.

حال به تازگی شرکت تحقیقاتی Juniper پیش بینی کرده تا پایان سال باید شاهد درآمد 83 میلیارد دلاری در این صنعت بود که عاید شرکت های فعال خواهد شد.

البته Juniper میزان فروش این محصولات را در سال های آینده بیشتر می داند; به شکلی که می گوید تا سال 2021 این رقم به 195 میلیارد دلار خواهد رسید که احتمالا موجب تمایل ورود شرکت های بیشتر به این صنعت خواهد شد.

Juniper می گوید شرکت هایی چون اپل; آمازون و سامسونگ از شرکت های اصلی این صنعت بوده و محرک اصلی خواهند بود. Juniper می گوید این چهار شرکت را باید غول صنعت دانست که با فعالیت های بزرگ خود می توانند به دگرگونی آن بپردازند.

این شرکت افزود که شرکت های مورد بحث; با فعالیت های سال های قبل خود نقش موثری در پیشرفت صنعت لوازم خانگی هوشمند داشتند و گام اصلی بوسیله این چهار کمپانی برداشته شده است.

هر سال در نمایشگاه CES و دیگر نمایشگاه های فناوری شرکت ها از آخرین دستاوردهای خود; در بخش لوازم خانگی هوشمند رونمایی می کنند که موجب شده با استقبال بالایی رو به رو شود.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود این پیش بینی به چه نتیجه ای خواهد رسید.

این طور که Juniper پیش بینی کرده باید آینده روشن و بزرگی برای شرکت های فعال در این زمینه در انتظار باشد.

شایان ذکر بوده که شرکت های موردبحث در CES 2017 محصولاتی در زمینه لوازم خانگی هوشمند رونمایی کردند اگرچه آمازون; اپل و گوگل حضور فعالی نداشتند و در مقابل سامسونگ موفق بوده است و جوایز متعددی کسب نمود.

ال جی و چندی دیگر نیز در نمایشگاه چنین محصولاتی رونمایی کردند.

منبع:  www.cnet.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی