سیگیت سال آینده هارد درایو ۱۶ ترابایتی عرضه می کند

سیگیت سال آینده هارد درایو ۱۶ ترابایتی عرضه می کند

هارد درایو ۱۶ ترابایتی

هنگامی که به صحبت از حافظه ذخیره سازی می شود نام سیگیت همیشه روی زبان ها بوده و یکی از کمپانی های مطرح در این صنعت به شمار می رود.

سیگیت در رقابت با رقبا تاکنون عملکرد بزرگی از خود نشان داده و هر سال با معرفی هارد دیسک قدرتمند و پرظرفیتی کار را برای دیگر شرکت های فعال سخت کرده است.

حال به تازگی کمپانی مورد بحث در کنفرانس گزارش مالی خود خبر از عرضه هارد درایو ۱۶ ترابایتی در سال آینده داده است. پیش از این سیگیت بالاترین هارد درایو آن ظرفیتی ۱۰ ترابایتی داشت و عرضه یک هارد درایو ۱۶ ترابایتی و دقیق ۱٫۵ برابری قابل توجه می‌باشد.

البته این هارد درایو عملکرد بزرگی از خود نشان خواهد داد و سرعت انتقال داده سریعی دارد.

همچنین سیگیت در نظر داشته تا در سال ۲۰۲۰ هارد درایو  ۲۰ ترابایتی را معرفی کند و تنها به این هار درایو بسنده نخواهد کرد.

آخرین هارد درایو جدید سیگیت در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و یک درایو ۱۰ ترابایتی بود; بنابراین عرضه درایو ۱۶ ترابایتی در سال ۲۰۱۸ جای تعجبی ندارد.

هاردها یکی از ابزار لازم برای ذخیره سازی داده های مهم بوده که اگر سرعت انتقال داده بالایی داشته باشند، می تواند هارد بزرگی باشند.

هارد دیسک ۱۶ ترابایتی سیگیت با سخت افزار خاصی ساخته می شود و ابعاد ۳٫۵ اینچی دارد; به این معنا که با کامپیوترهای رومیزی همخوانی داشته و از آنها پشتیبانی می کند.

سیگیت اشاره ای به قیمت هارد دیسک ۱۶ ترابایتی خود نداشته; اما مدل ۱۰ ترابایتی با قیمت ۵۰۰ دلاری به فروش می رسد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر پیرامون این هارد باید تا سال ۲۰۱۸ منتظر ماند; نمی توان اظهار نظری درباره این محصول کمپانی مطرح داشت.

احتمالا در اواسط سال ۲۰۱۸ باید شاهد عرضه هارد مورد بحث سیگیت باشیم; هاردی که انقلاب در میان حافظه های ذخیره سازی به شمار خواهد رفت.

منیع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar