سرور Power Edage R230 – گارانتی زیگورات تکنولوژی

سرور Power Edage R230

سرور Power Edage R230 کمپانی دل یک سرور یک یونیتی با قابلیت دسترسی به سرور از فضای خارج شرکت می باشد; ابعاد کوچکی دارد و توانایی انجام وظایف سنگین و محاسبات فشرده را دارد.

مشخصات فنی

سرور Dell Power Edage R230 دارای سوکت سری LGA 1151 است که یک پردازنده intel از خانوادهXeon E3-1200  v5  سری Skylake را دارد و قابلیت ارتقا تا دو پردازنده را نیز دارد. سرور مجهز به چهار اسلت حافظه با 16 GB رم بوده که قابل ارتقا تا 64 GB را دارا می باشد.

دو اسلات PCIe 3.0 موجود قابلیت اتصال به طیف گسترده ای از انواع هارد دیسک ها را دارند; نوع سیستم عامل در این سرور 64 بیتی است.

پنل جلوی سرور مجهز دو پورت USB 2.0 و یک کانکتور VGA است که به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت لزوم یک کیبرد، ماوس و مانیتور را متصل کند. پنل پشتی دارای دو پورت USB 3.0، سه پورت اترنت RJ-45، سریال پورت و VGA برای مدیریت است. یک پورت داخلی USB 3.0 که برای بوت در محیط VMware (نرم افزار ماشین مجازی) استفاده می گردد.

منبع تغذیه 250 واتی نیروی کافی برای تمام مولفه های مورد استفاده شما را فراهم می کند.

کارکرد

هنگام راه اندازی (راه اندازی مجدد) فن سرور سروصدای زیادی دارد اما بعد از چند دقیقه صدای فن کمتر می شود به حدی که برای محیط های ادای مناسب است.

ویندوز سرور 2016 بدون هیچ مشکلی نصب می شود. زمان بوت شدن سرور با ویندوز سرور 2016 TPS شصت و دو ثانیه است; در زمان بوت شدن تنها یکی از هاد دیسک ها درگیر می باشد.

سرور Dell Power Edage R230 تمام نسخه های ویندوز سرور، VMware Vsphere 6.0 و لینوکس Red Hat پشتیبانی می کند.

هایپروایزر (ناظر ماشین مجازی) از برنامه های Hyper-V شرکت مایکروسافت; Citrix xen سرور و VMware Vsphere xen پشتیبانی می کند.

 

منبع

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی