سرور Dell Power Edage R330 – زیگورات تکنولوژی

سرور Dell Power Edage R330

سرور Dell Power Edage R330 توسط کمپانی Dell برای موسسات کوچک و متوسط به بازار عرضه شده است.

سرور R330 نسبت به مدل قبلی خود پیشرفت زیادی داشته از جمله قابلیت پشتیبانی از رم های DDR4 و بهبود عملکرد.

نقاط قوت: سرعت زیاد; ظرفیت ذخیره سازی بالا; کنترل از راه دور; قابلیت ارتقاء و RAID های سخت افزاری

نقاط ضعف: صدای فن های خنک کننده

سرور ها سیستم های همیشه روشنی هستند که برخلاف کامپیتوهای معمولی که در لحظه فقط یک کاربر از آنها استفاده می کند، تعداد زیادی از کاربران در لحظه می توانند از آنها استفاده کنند، به همین دلیل نیاز به قابلیت های بیشتر و گسترده تری نیز می باشند.

مشخصات فنی

سرور Dell Power Edage R330 دارای یک پردازنده intel از خانوادهXeon E3-1220  v5  با چیپ ست Intel c236 و فرکانس 3 تا 3.5 گیگاهرتز می باشد. سرور دارای 8 گیگابات رم از نوع DDR4 بوده که قابل ارتقاء تا 64 گیگابایت است، بعلاوه قابلیت پشتیبانی از انواع هارد دیسک های SAS، SATA و SSD را نیز دارا می باشد.

R330 دارای دو اسلت Pcle 3 و یک اسلت برای هارد دیسک داخلی است.

طراحی داخلی خوب باعث شده تا کاربران به راحتی بتوانند اجزای داخلی این سرور را ارتقاء دهند; سیستم خنک کننده از سه جهت هوا را تهویه می کند، هر چند سرو صدای کمی ندارد اما از عملکرد مناسبی برخوردار است; البته در مدل های 4-bay و بالاتر احتیاج به اضافه کردن خنک کننده می باشد.

Power Edage R330 یک سرور ایده آل با ابعاد کوچک (434×42×625 میلیمتر) برای موسساتی است که با  فضای محدود به دنبال یک سرور قدرتمند می گردند، بعلاوه  اگر در انتخاب سرور قیمت نیز برای شما مهم است R330 علاوه بر قابلیت های ذکر شده، قیمت مناسبی نیز دارد.

منبع:  www.infoworld.com

 

 

 

 

 

 

 

این نوشته در نقد و بررسی منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی