سرفیس بوک ۲ ماه دیگر معرفی خواهد شد

در سال های گذشته مایکروسافت با عرضه تبلت های سری سرفیس و سرفیس پرو توانست جایگاه بالایی بین دوستداران تبلت پیدا کند. سال گذشته این کمپانی برای نخستین بار از لپتاپ خود با نام سرفیس بوک رونمایی کرد. لپتاپی که در طراحی منحصربفرد و در مشخصات قدرتمند بود.

اگر لپتاپ سال گذشته سرفیس بوک مورد نظر شما واقع نشد باید خبر خوبی داد، زیرا براساس گزارشات جدید کمپانی مایکروسافت قصد داشته ماه آینده سرفیس بوک 2 را معرفی کند. البته گفته می شود مایکروسافت منتظر است تا اینتل نسل هفتم پردازنده های خود را معرفی سازد تا از این نسل در سرفیس بوک 2 به کار گرفته شود.

همچنین طرفداران شاید نخواهند انتظار بیشتری برای اینکه سرفیس بوک 2 به پردازنده نسل هفتمی مجهزشود، بکشند. با این حال انتظار می رود سرفیس بوک 2 از جدیدترین پردازنده اینتل بهره ببرد تا در عملکرد پرتوان باشد.

گذشته پردازنده در بخش صفحه نمایش باید احتمال کیفتی 4K را داد زیرا مدل فعلی دارای نمایشگری با رزولوشن 3000*2000 پیکسلیست. گفتنیست پورت USB نوع C نیز از دیگر ویژگی های جدید سرفیس بوک 2 به شمار می رود تا افراد قادر باشند محصولات هوشمند مختلفی را به سرفیس بوک 2 متصل سازند.

مشخص نیست این گزارش چقدر می تواند حقیقی باشد و با این حال جهت کسب اطلاعات بیشتر و رسمی پیرامون سرفیس بوک 2 باید به انتظار ادامه داد. شاید این انتظار براساس همین گزارش تنها تا ماه دیگر به طول بیانجامد و شاید نیز بیشتر.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی