سامسونگ از سه مانیتور منحنی جدید رونمایی کرد

شرکت سامسونگ به تازگی سه مانیتور منحنی جدید خود را رونمایی نمود. این مانیتورها به ترتیب CF591 با سایز 27 اینچی، CF390 با سایز 23.5 اینچی و CF390 با سایز 27 اینچی هستند.

مانیتورهای مورد اشاره در ماه مارس وارد بازار ایالات متحده، اروپا و آسیا شده و سپس ماه آوریل به سایر بازارها ورود پیدا می کنند.

سامسونگ درباره این مانیتورهای می گوید:

” تمامی سه مانیتور از ویژگی کاهش بازتاب و خستگی بصری برخوردار بوده و کاربران قادرند مدت زمان بیشتری به تماشای صفحه نمایش آنها بپردازند. مانیتورهای CF591 و CF390 از فناوری flicker-free برخوردارند و موجب عدم آسیب رساندن چشمان کاربران خواهند شد. حالتی به نام Eye Saver Mode وجود داشته که از انتشار نور مضر آبی جلوگیری کرده و محافظی برای چشم کاربران می باشد. این مانیتورها ویژه گیمرها و کاربران خانگیست و از فناوری FreeSync شرکت AMD پشتیبانی می کنند. این فناوری موجب می گردد تا سیستمی که از کارت گرافیک AMD برخوردار سازگاری بیشتری با مانیتورهای مورد اشاره داشته باشد و از این رو نرخ تجدیدنظر بالا و وضوح بیشتری به کاربران ارائه می شود. همچنین زمان تاخیر نیز کاهش یافته و هیچ کندی یا لرزشی در زمان مشاهده محتوای ویدئویی یا گیم وجود نخواهد داشت.”

sammmsung

متاسفانه اگرچه مانیتورهای CF591 و CF390 از فناوری FreeSync شرکت AMD پشتیبانی می کنند از فناوری G-Sync انویدیا پشتیبانی نمی کنند. مانیتورهای CF390 و CF591 همگی از رزولوشن 1920*1080 پیکسل با نرخ تجدیدنظر 60Hz بهره می برند.

شرکت سامسونگ قیمت سه مانیتور منحنی جدید را اعلام نکرد اما انتظار می رود باتوجه به سطح رزولوشن قیمت بالایی نداشته باشند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی