ریزر تولید کننده محصولات گیمینگ ، شرکت Nextbit را تصاحب کرد

ریزر تولید کننده محصولات گیمینگ ، شرکت Nextbit را تصاحب کرد

برخی از شما ممکن است با شرکت Nextbit سازنده تلفن های هوشمند ماژولار Robin آشنایی داشته باشید; اگر شما آشنا نیستید باید بیان کرد که Robin تلفن هوشمندی ماژولار بوده که نسبت به تلفن های هوشمند دیگر طراحی متفاوتی دارد. در ظاهر شاید مشابه دیگر تلفن های هوشمند باشد; اما ساختار آن متفاوت از دیگر محصولات است.

این محصول ساخته شرکت Nextbit بوده و حال به تازگی این شرکت اعلام کرد که ریزر این شرکت را خریداری کرد. بله همان ریزری که محصولات گیمینگ تولید می کند و می توان در سبد محصولات آن شاهد لپتاپ; لوازم جانبی و برخی دستگاه های گیمینگ دیگر را شاهد بود.

ریزر که انتظار نمی رفت این شرکت را خریداری کند; جزئیاتی درباره دلیل خرید Nextbit را اعلام نکرد.

این کمپانی افزود که ریزر اگرچه Nextbit را تصاحب کرد; این بدان معنا نبوده که عملکرد کمپانی و نام آن تغییر خواهد کرد بلکه ریزر اجازه خواهد داد تا شرکت ادامه فعالیتی داده با این تفاوت که نظارتی روی شرکت خواهد داشت. انتظار می رود در آینده شاهد محصولات ماژولاری توسط ریزر باشیم که از نوع گیمینگ هستند. حتی پیش از این شایعه شد ریزر در حال ساخت تلفن هوشمندی بود و با خرید Nextbit می توان به تایید شایعه قبلی پرداخت.

البته تصاحب نهایی و قرارداد نهایی تا فوریه 2018 صورت می گیرد و از آن زمان Nextbit برای ریزر خواهد شد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا کمپانی ریزر با انتشار بیانیه ای رسما به این موضوع اشاره دارد.

ریزر در نمایشگاه CES 2017 چندین پروژه جدید معرفی کرد که بایستی به پروژه والری و آریانا اشاره داشت.

بنابراین باید به انتظار نشست تا جزئیات کافی در دست گیرد.

منبع:  www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی