ریزر احتمالا تلفن هوشمندی خواهد ساخت

شرکت ریزر در زمینه محصولات گیمینگی چون لوازم جانبی، لپتاپ و برخی دیگر حرف های بسیاری برای گفتن دارد. به نظر می رسد باید بزودی شاهد تلفن هوشمند این شرکت مطرح محصولات گیمینگ باشیم، هرچند که کمپانی خود رسما این موضوع را تایید نکرده است و شایعه ای بیش نیست.

اینکه ریزر تلفن هوشمند تولید خواهد کرد از طریق پیام توییتر مدیرعامل کمپانی مین لیانگ تان آشکار شده است. پیام توییتر به استخدام ریزر برای افرادی جهت کار روی پروژه جدید که احتمالا تلفن هوشمند خواهد بود، اشاره دارد.

این استخدام شامل افرادی می شود که دانش لازم در زمینه سیستم های ARM دارند و همچنین درباره تلفن هوشمند، تبلت و محصولاتی از این دست دانش کافی را دارا هستند.

اگر ریزر تلفن هوشمندی را تولید کند تعجبی نداشته زیرا اخیرا کمپانی از ساعت هوشمند Nabo و دست بندهای تناسب اندام Nabo و Nabo X رونمایی کرد.

ریزر اخیرا با لنوو همکاری داشته و بایکدیگر در زمینه تولید کامپیوتر دسکتاپی Y همکاری داشتند. احتمالا لنوو در زمینه تولید تلفن هوشمند به این شرکت یاری خواهد رساند و ریزر به تنهایی تولید تلفن هوشمند را آغاز نخواهد کرد.

البته در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست و باید منتظر ماند این شرکت چه برنامه هایی در سر دارد و آیا به تولید تلفن هوشمندی که اکثر کمپانی ها در آن دست دارند و از جمله آن پپسی است، روی می آورد یا خیر.

انتظار می رود تلفن هوشمند ریزر از مشخصات بالایی برخوردار بوده و همچون محصولات گیمینگ آن جذاب باشد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی