رونمایی Gresso از تلفن هوشمند لوکس الماس گون

رونمایی Gresso از تلفن هوشمند لوکس الماس گون

شرکت Gresso بیشتر در زمینه تولید محصولات لوکس از جمله تلفن هوشمند لوکس شهرت داشته; تاکنون تلفن های هوشمند متعددی از جمله آیفون را با آغشته کردن به طلا و الماس، پریمیومی کرده است.

حال به تازگی این کمپانی Meridian Diamond Edition را به عنوان محصول جدید خود معرفی کرده که در طراحی متفاوت از دیگر گوشی های هوشمند بوده اما بسیار لوکس و چشمگیر است.

به گفته Gresso; کلیدهای آن عملکرد دقیق و نرمی داشته و از جنس تیتانویم 5 درجه با پوششی از الماس یک قیراطی است.

مدل دیگری از Meridian Diamond Edition به بدنه تیتانیومی و کلیدهایی از جنس فولاد ضد زنگ مجهز شده; در دیگر مدل شاهد گوشی هوشمندی از جنس تیتانیومی با خطوطی از طلای 18 عیار هستیم که در قسمت کلیدها نیز می توان آن را مشاهده کرد.

به گفته Gresso; هر مدل این گوشی هوشمند بیش از 30 هزار دلار قیمت داشته و برای ساخت آنها بیش از 18 ساعت طول می کشد.

همچنین برنامه ریزی شده تا تنها 450 دستگاه Meridian Diamond Edition به تولید برسد; زیرا همچون دیگر محصولات منحصربفرد، بایستی در تعداد محدودی به تولید برسد.

اخیرا Gresso یک مدل آیفون 7 را با بدنه تیتانیومی که 11 الماس 0.01 قیراطی در آن به کار گرفته شد، رونمایی کرده است. این آیفون با قیمت 5400 دلاری، تنها 999 دستگاه از آن به تولید رسیده است.

شرکت های متعددی وجود دارند که محصولات هوشمند را لوکس می کنند; Gresso به عنوان کمپانی ایتالیایی، در این زمینه مطرح و مشهور است.

تاکنون این کمپانی محصولات هوشمند مختلفی را لوکس کرده و با جلا دادن به آنها قیمتشان را چندین برابر کرده است. این نوع محصولات برای ثروتمندان گزینه خرید مناسبی خواهد بود و می تواند نیاز آنها به محصول هوشمند پریمیومی را برطرف سازد.

شرکت های اصلی تولیدکننده هیچ گاه نسخه لوکس برای محصولات خود در نظر نمی گیرند; زیرا هدف آنها عموم مردم است.

منبع: www.phonearena.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی